Data wygenerowania zapytania ofertowego: 2022-02-11

Grupa Azoty SA Tarnów

Kwiatkowskiego 8

33-100 Tarnów

NIP: 8730006829

ZAPYTANIE OFERTOWE NR Z160/279910/aktualizacja1

SZANOWNY OFERENCIE

W tym zapytaniu możesz złożyć ofertę bez konieczności logowania się do platformy zakupowej.
Kliknij na końcu poniższej karty przycisk Złóż ofertę i kontynuuj zgodnie ze wskazówkami.

Tytuł zapytania

Treść zmian (aktualizacja):

Zamawiający dokonał aktualizacji Załacznika nr 7 do SIWZ 9/P/2022 "Wykaz kluczowego personelu Oferenta"

Treść zapytania:

Treść zapytnia zgodna z SIWZ 9/P/2022

II. PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA.

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Umowa ramowa na świadczenie usług wsparcia, rozwoju i integracji dla kluczowych aplikacji biznesowych działających w Spółkach Grupy Azoty”

2. Zakres przedmiotu zamówienia:


Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług w trybie „na żądanie” to znaczy na zlecenie Zamawiającego na wcześniej określonych warunkach umownych w zakresie usług wsparcia, serwisu, rozwoju i integracji (przy wykorzystaniu narzędzia BizTalk) w zakresie kluczowych aplikacji biznesowych działających w Spółkach Grupy Azoty, w ścisłej współpracy z Zamawiającym.
Zakres Aplikacji Biznesowych objętych potencjalnymi usługami:
Tabela nr 1 – wykaz aplikacji biznesowych
Lp. Nazwa aplikacji /ew. modułu Producent Wersja systemu Skrócony opis
1 SAP ECC 6.0 FI (Finanse i księgowość) SAP AG EHP 7 (on HANA) Moduł finansowo księgowy systemu SAP.
2 SAP ECC 6.0 TR (Treasury) SAP AG EHP 7 (on HANA) Moduł systemu SAP do zarządzania treasury i ryzykiem.
3 SAP ECC 6.0 FIAA (Środki trwałe) SAP AG EHP 7 (on HANA) Moduł systemu SAP do obsługi środków trwałych.
4 SAP ECC 6.0 CO (Controlling) SAP AG EHP 7 (on HANA) Moduł controllingowy systemu SAP.
5 SAP ECC 6.0 SD (Sprzedaż i dystrybucja) SAP AG EHP 7 (on HANA) Moduł systemu SAP do obsługi sprzedaży i dystrybucji.
6 SAP ECC 6.0 LETRA (Transport) SAP AG EHP 7 (on HANA) Moduł systemu SAP do obsługi procesu transportu wychodzącego i przychodzącego.
7 SAP ECC 6.0 MM (Gospodarka materiałowa) SAP AG EHP 7 (on HANA) Moduł systemu SAP do prowadzenia gospodarki materiałowej.
8 SAP ECC 6.0 PP (Planowanie Produkcji) SAP AG EHP 7 (on HANA) Moduł systemu SAP do obsługi inwestycji i projektów.
9 SAP ECC 6.0 QM (Kontrola jakości) SAP AG EHP 7 (on HANA) Moduł systemu SAP do obsługi kontroli jakości.
10 SAP ECC 6.0 PM(Gospodarka remontowa) SAP AG EHP 7 (on HANA) Moduł systemu SAP do obsługi gospodarki remontowej i utrzymania ruchu (CMMS).
11 SAP ECC 6.0 IMPS (Inwestycje i projekty) SAP AG EHP 7 (on HANA) Moduł systemu SAP do obsługi inwestycji i projektów.
12 SAP ECC 6.0 RE-FX /Nieruchomości SAP AG EHP 7 (on HANA) Moduł systemu SAP do zarządzania nieruchomościami.
13 SAP ECC 6.0 HR (Kadry i płace) SAP AG EHP 7 (on HANA) Moduł systemu SAP do obsługi kadr i płac. Wykorzystywany w 4 zakładach produkcyjnych i 5 spółkach usługowych.


SAP BW (Hurtownia danych) SAP AG EHP 7 (on HANA) Hurtowania danych SAP wykorzystywana do raportowania (krytyczna podczas raportowania miesięcznego)
14

15 SAP BPC (Planowanie i konsolidacja) SAP AG EHP 7 (on HANA) System wspomagający proces konsolidacji finansowej na potrzeby giełdowe
16 BizTalk – integracja rozwiązań MS Platforma Integracyjna
17 Inne Zamawiający dopuszcza zamówienia usług na rzecz innych, nie wskazanych w niniejszej tabeli aplikacji biznesowych wg obowiązujących stawek i warunków realizacji Zamówień. Z uwagi na brak jednoznacznego wskazania tych aplikacji przyszły Zleceniobiorca będzie miał prawo odmówić realizacji usług w przypadku braku odpowiednich kompetencji w swoim zespole lub w przypadku braku zgody Zleceniobiorcy na zastosowanie ustalenie wcześniej stawek za jeden osobodzień pracy konsultanta.


Kluczowe definicje określające zakres Umowy:
Aplikacje Biznesowe - Oprogramowanie i Aplikacje (w tym Oprogramowanie firmy SAP AG (Niemcy), z którego Zamawiający / Zleceniodawca korzysta na podstawie umowy licencyjnej) oraz pozostałe rozwiązania informatyczne działające w środowisku technicznym Zamawiającego i wskazane w wykazie powyżej (Zakres Aplikacji Biznesowych objętych usługami – Tabela nr 1).
Czas Reakcji - Czas między zgłoszeniem potrzeby realizacji usługi (w tym problemu, awarii lub potrzeby usługi serwisowej) przez Zleceniodawcę a rozpoczęciem świadczenia usługi przez Zleceniobiorcę czyli jest to czas od chwili zarejestrowania zgłoszenia do czasu określenia proponowanych parametrów realizacji zgłoszenia potwierdzonych w Zamówieniu przesłanym przez Zamawiającego / Zleceniodawcę (ilość osobodni w ramach poszczególnych poziomów kompetencyjnych, czasu rozpoczęcia prac oraz terminu końcowego realizacji). Na potrzeby Czasu Reakcji, Zamawiający określa godziny pracy w dni robocze od 7:00 do 16:00
Czas Realizacji - Czas realizacji zleconej przez Zamawiającego usługi określony poprzez poziom kompetencji pracownika/pracowników Zleceniobiorcy (znajdujący się na wykazie dostępnych poziomów kompetencji pracowników Zleceniobiorcy) i czasu osobodni przewidzianych na realizację usługi w ramach każdego poziomu z podaniem daty granicznej wykonania usługi (określony w Zamówieniu przesłanym przez Zleceniodawcę do Zleceniobiorcy).
Zamówienie- Formalny dokument będący częścią Umowy ramowej, określający wszystkie parametry świadczenia usługi i stanowiący formalne zamówienie usługi przez Zamawiającego u Zleceniobiorcy. Zamówienie wraz z podpisanym protokołem odbioru stanowi podstawę rozliczenia umownego danej usługi.

II.1. – Ogólny zakres Zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zawarcie Umowy ramowej z Wykonawcą. Umowa ramowa zawierać będzie wykaz i opis wszystkich podstawowych parametrów związanych z świadczeniem usług dla Zamawiającego w zakresie Aplikacji Biznesowych – to znaczy:
• Wykaz dostępnych poziomów kompetencyjnych pracowników Zleceniobiorcy (młodszy konsultant, konsultant, ekspert, programista)
• Określenie stawki za jeden osobodzień pracy (8 h) dla każdego poziomu kompetencyjnego
w polskich złotych netto
• Określenie Czasu Reakcji na zgłoszenie Zleceniodawcy
• Określenie potencjału dostępnego personelu Zleceniobiorcy w ramach każdego poziomu kompetencyjnego
• Warunki finansowe i terminowe realizacji uzgodnionego Zamówienia

II.2. – Szczegółowy zakres Zamówienia wg zagadnień ogólnych wyszczególnionych w pkt II.1
Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług w trybie „na żądanie” to znaczy na zlecenie Zamawiającego na wcześniej określonych warunkach umownych w zakresie usług wsparcia, serwisu, rozwoju i integracji (przy wykorzystaniu narzędzia BizTalk) w zakresie kluczowych aplikacji biznesowych wskazanych w Tabeli nr 1 działających w Spółkach Grupy Azoty, w ścisłej współpracy z zespołem kompetencyjnym Wykonawcy kiedy to wewnętrzny zespół Zamawiającego nie będzie mógł zrealizować zleconego mu zadania (awarii, serwisu, utrzymania lub rozwoju).
Intencją Zamawiającego jest wybranie Wykonawcy, który zaproponuje najkorzystniejsze warunki współpracy i podpisanie umowy ramowej, która określi podstawowe parametry współpracy wg kryteriów oceny wskazanych w dalszej części SIWZ.
Procedura współpracy w przypadku konieczności skorzystania z kompetencji członków zespołu Wykonawcy w ramach zawartej umowy przedstawiać się będzie w następujący sposób:
Zamawiający wysyła do Wykonawcy zgłoszenie potrzeby realizacji usługi – zgłoszenie opisane zostanie następującymi parametrami:
• Szczegółowy opis przedmiotu zgłoszenia, pozwalający na określenie koniecznych środków i kompetencji do jego realizacji – Zamawiający poda oczekiwany poziom kompetencji konsultantów oraz obszar z jakiego powinien pochodzić (aplikacja biznesowa i/lub moduł) – w przypadku braku możliwości precyzyjnego określenia zakresu zadania Zamawiający dopuszcza także uzgodnienie realizacji pracy na zasadach „time&material”,
• Propozycję rozwiązania biznesowego zmiany lub rozwoju aplikacji lub modułu
z podaniem merytorycznej osoby kontaktowej. Samo przygotowanie propozycji rozwiązania biznesowego może także stanowić osobne zadanie do realizacji dla Wykonawcy.
• Wskaże opiekuna zlecenia z ramienia IT Zamawiającego – będzie to podstawowy kanał kontaktowy pomiędzy Zamawiającym i Wykonawcą.

Wykonawca ma obowiązek w ramach ustalonego w umowie ramowej Czasu Reakcji określić i zwrotnie przesłać do Zamawiającego:
• Proponowany Czas Realizacji danego zadania,
• Ilość osobodni dla każdego poziomu kompetencyjnego koniecznego do realizacji zadania,
• Propozycję zaangażowania danego poziomu kompetencyjnego – w zakresie ilości członków zespołu – Zamawiający oczekuje, że Wykonawca zweryfikuje propozycję poziomów kompetencyjnych i obszaru aplikacji biznesowej / modułu wskazanych przez Zamawiającego w zgłoszeniu i przedstawi własne propozycje realizacji zgłoszenia, które zapewnią optymalnie kosztowo i czasowo realizację.
Zamawiający zakłada możliwość prowadzenia dodatkowych wyjaśnień dotyczących zgłoszenia – dodatkowe informacje będą przekazywane drogą mailową lub poprzez spotkanie zdalne lub bezpośrednie.
Po przedstawieniu przez Wykonawcę oferty do zgłoszenia, które określą szczegółowo Czas Realizacji i koszt finansowy – Zamawiający podejmie decyzje czy będzie korzystał z usług Wykonawcy i jeżeli decyzja będzie pozytywna, prześle do Wykonawcy Zamówienie na realizację zadania, które będzie obejmować:
• Pełny opis merytoryczny zadania
• Czas Realizacji zadania
• Wartość Zamówienia – wynikać ona będzie z iloczynu osobogodzin / osobodni wskazanej w ofercie dla każdego poziomu kompetencyjnego oraz wartości danego poziomu kompetencyjnego wskazanego w umowie ramowej
• Osoby kontaktowe – ze strony obszaru biznesowego (kontakt merytoryczny) i ze strony obszaru IT (osoba odpowiedzialna za komunikacje i prowadzenie całości zadania)


II.3. Wymagania i założenia dodatkowe
Wymagania funkcjonalne:
Jako wymagania funkcjonalne, Zamawiający określa konieczność pracy zespołów wg obowiązujących procedur wewnętrznych postępowania (plan komunikacji, procedura zarządzania zmianą, procedura zarządzania problemem / incydentem). Zamawiający wymaga także przygotowywania przez Wykonawcę szczegółowych dokumentacji z realizowanych zadań – to znaczy:
• Projektów technicznych i biznesowych dla zadań rozwojowych i prowadzonych zmian
• Dokumentacji technicznych dla realizowanych działań serwisowych i naprawczych
• Raportów miesięcznych z realizacji zadań, obejmujących uproszczony opis zgłoszenia wraz z opisem wykonanych zadań, wykaz zaangażowanych osób, czas realizacji i koszt realizacji.

Dodatkowym wymaganiem jest opracowywanie przez Wykonawcę zakresów tematów na wszystkie spotkania operacyjne, przygotowywania notatek ze spotkań i bieżącego tworzenia i weryfikowania produktów będących przedmiotem Zamówień.


3. Warunki techniczne, jakim powinien odpowiadać przedmiot zamówienia.

Jako wymaganie techniczne, Zamawiający określa realizacje komunikacji z wykorzystaniem maili oraz środków komunikacji medialnej – SKYPE, MS TEAMS.
W ramach wymagań technicznych w stosunku do pracy zespołów, Zamawiający określa, że Oferent musi uwzględnić w ofercie w ramach stawek konsultantów i ekspertów, możliwość przeprowadzenia spotkań operacyjnych w ramach prowadzonych prac (jeżeli takie będą konieczne) w każdej lokalizacji dla której realizowane będą Zlecenia (możliwe lokalizacje spotkań to: Puławy, Police, Kędzierzyn-Koźle, Tarnów), mających na celu uzgodnienie ostatecznego zakresu realizacji danego Zlecenia. Prace takie w postaci czasu zaangażowania konsultantów Wykonawcy będą uwzględnione w wycenie danego zlecenia, bez pozostałych kosztów związanych z organizacją logistyki spotkania. Zamawiający podkreśla, że spotkania wyjazdowe realizowane będą tylko w razie konieczności – podstawowym narzędziem współpracy będzie mail, telefon, SKYPE, MS TEAMS oraz dostęp zdalny dla konsultantów Wykonawcy do zasobów Zamawiającego poprzez połączenie VPN.


Wymagania dla Oferenta dotyczące realizacji zamówienia:

Wsparcie po starcie produktywnym
Dla zadań stanowiących Zmianę Rozwojową w danym module SAP lub w zakresie szyny integracyjnej, Zamawiający oczekuje, że Wykonawca zapewni wsparcie merytoryczne w pierwszych dwóch miesiącach od uruchomienia produkcyjnego. Fakt konieczności świadczenia wsparcia po stronie Wykonawcy będzie każdorazowo określany (wg potrzeb) przez Zamawiającego w ramach najpierw zapytania ofertowego na dane zlecenie i później wskazana zostanie taka potrzeba w Zamówieniu stanowiącym podstawę realizacji.
Zmiana Rozwojowa – to dla Zamawiającego Zlecenie w wyniku realizacji którego w obecnym środowisku informatycznym modułów SAP, nastąpi zmiana sposobu obsługi lub wykorzystania danej aplikacji biznesowej przez użytkowników końcowych. Zlecenie takie wymaga zmiany instrukcji stanowiskowych lub zmiany organizacji pracy, a kwalifikacja zmiany realizowana będzie każdorazowo w ramach uzgadniania kosztów Zlecenia pomiędzy Zamawiającym i Wykonawcą.


4. Harmonogram zadania:
Harmonogram realizacji dla niniejszego przedmiotu zamówienia związany jest ściśle z Czasem Reakcji i Czasem Realizacji. Zamawiający wymaga, aby Czas Reakcji na zgłoszenie Zamawiającego przez Wykonawcę, nie był dłuższy niż jeden dzień roboczy – to znaczy, że dla:
Zgłoszenia Awarii lub potrzeby usługi Serwisowej zarejestrowanego w pierwszym dniu roboczym w godzinach od 7:00 do 16:00, Oferent przedstawi warunki i plan działania nie później niż na drugi dzień roboczy do godziny 12:00.
Zgłoszenia potrzeby prac rozwojowych lub wsparcia zarejestrowanego w pierwszym dniu roboczym w godzinach od 7:00 do 16:00, Oferent przedstawi warunki i plan działania nie później niż na trzeci dzień roboczy do godziny 12:00.

Późniejszy harmonogram realizacji usługi wynikać będzie każdorazowo z podpisanego przez Zamawiającego Zamówienia usługi.
5. Termin /-ny realizacji przedmiotu zamówienia:
Umowa ramowa będzie obowiązywała od daty jej podpisania do końca roku 2022. Termin obowiązywania Umowy może zostać przedłużony zgodnie z warunkami określonymi w załączniki nr 9 do SIWZ – Wzór Umowy

6. Warunki gwarancji

Oferent gwarantuje Zamawiającemu zgodność ze stanem faktycznym zapisów w dokumentach i produktach oraz poprawność formalno - prawną zapisów w produktach będących przedmiotem poszczególnych Zamówień, a zrealizowanych w czasie trwania Umowy. Okres gwarancji na wykonane usługi i dostarczone w ramach usług produkty rozpoczyna się w dniu podpisania z wynikiem pozytywnym protokołu odbioru prac, będących przedmiotem zamówienia i trwa 12 miesięcy.
Każdy dostarczony produkt będący przedmiotem poszczególnych Zamówień , który nie spełnia wymagań Zamawiającego w zakresie zgodności ze stanem faktycznym zapisów w dokumentach i produktach oraz poprawności formalno - prawnej zapisów lub wykonawstwa usługi zostanie niezwłocznie (w czasie ustalonym przez strony) zastąpiony przez Oferenta właściwą pozycją wolną od wad na koszt Oferenta.

III. PODWYKONASTWO, KONSORCJUM.
Zamawiający dopuszcza udział Podwykonawców w realizacji zamówienia.
Przez Podwykonawcę należy rozumieć osobę fizyczną, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, a posiadającą zdolność prawną, która zawarła z Oferentem, zaakceptowaną przez Zamawiającego w formie pisemnej pod rygorem nieważności, Umowę o podwykonawstwo na wykonanie części prac objętych Przedmiotem Umowy.
Powierzenie przez Oferenta części zakresu przedmiotu zamówienia podwykonawcy wymagać będzie akceptacji Zamawiającego. W tym celu Oferent, przed powierzeniem prac podwykonawcy przestawi Zamawiającemu do akceptacji wzór umowy z Podwykonawcą. Ponadto Oferent określi jaki zakres prac zostanie zlecony do realizacji przez Podwykonawców w zakresie każdego Zamówienia.
Oferent jest zobowiązany do wskazania w swojej ofercie Podwykonawców poprzez wypełnienie Załącznika nr 8 (Lista Podwykonawców), wraz z dokumentami uprawniającymi Podwykonawcę do realizacji danego zakresu prac jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania
Oferent odpowiada za działania lub zaniechania Podwykonawców, ich przedstawicieli lub pracowników jak za własne działania lub zaniechania.
Zamawiający zastrzega sobie prawo w wyjątkowych sytuacjach zlecić część robót bezpośrednio Podwykonawcy.
Oferent nie może zlecić Podwykonawcom realizacji całości zakresu zamówienia.

Konsorcjum. Udział w postępowaniu Oferentów wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
Zamawiający dopuszcza wspólne ubieganie się o udzielenie zamówienia.

Dopuszcza się wspólne ubieganie się Oferentów o udzielenie zamówienia w formie konsorcjum z zastrzeżeniem podania szczegółów realizacji poszczególnych zakresów prac przez każdego z Oferentów wspólnie ubiegających się o udzielenie Zamówienia.
W przypadku konsorcjum należy do oferty dołączyć Umowę zawierającą, co najmniej:
1. oznaczenie stron,
2. oznaczenie celu gospodarczego, dla którego umowa została zawarta,
3. oznaczony czas trwania Umowy (co najmniej czas realizacji zamówienia, niedopuszczalne jest załączanie Umowy przedwstępnej ani zawartej pod warunkiem wygrania przetargu),
4. określenie zakresu działania poszczególnych stron Umowy,
5. potwierdzenie solidarnej odpowiedzialności członków konsorcjum wobec Zamawiającego,
6. sposób ustania konsorcjum.

Oferenci wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia powinni łącznie spełniać warunki niniejszej specyfikacji.

IV. CENA OFERTY.

W ofercie należy podać cenę wykonania całości przedmiotu zamówienia. Oferowane ceny netto należy określić w polski złoty
Do wyżej wymienionej ceny netto zostanie doliczony podatek od towarów i usług, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Cena powinna być podana w złotych polskich (PLN) netto i brutto, cyfrowo i słownie.
Przedstawiona w ofercie cena łączna usługi netto będzie ceną licytowaną podczas etapu negocjacji, w formie aukcji elektronicznej na Platformie Zakupowej, do której zostaną zaproszeni Oferenci spełniający kryteria formalne.
W ofercie należy podać cenę jednego osobodnia pracy (8 h) dla każdego poziomu kompetencyjnego i każdego modułu wskazanego w Tabeli nr 1. Konsultanci przedstawieni do oferty muszą spełniać (obligatoryjnie – udokumentowane przez Oferenta) wymagania opisane w Tabeli nr 2 – warunek konieczny, dopuszczający Oferenta w wzięcia udziału w przetargu (Spełnienie wymagań opisanych w Tabeli nr 2 gwarantuje Zamawiającemu właściwie merytoryczny poziom doświadczenia zespołu konsultantów).
Zamawiający na potrzeby oceny oferty zsumuje wszystkie stawki dla poziomu kompetencyjnego „Konsultant” oraz dla poziomu „Programista” i ta wartość będzie stanowić podstawę oceny oferty – oznacza to, że wyliczenie ceny całkowitej oferty przedstawia się w następujący sposób:
Suma wartości stawek za osobodzień pracy konsultanta w każdej z 16 pozycji Tabeli nr 1 + suma wartości stawek za osobodzień pracy programisty w każdej z 16 pozycji Tabeli nr 1.
Jednocześnie Zamawiający stawia wymaganie, że:
-wartość jednego osobodnia pracy młodszego konsultanta będzie wynosić nie więcej niż 70 % stawki konsultanta z danej pozycji
-wartość jednego osobodnia pracy eksperta będzie wynosić nie więcej niż 120 % stawki konsultanta z danej pozycji
Wartości wynagrodzeń wg odpowiednich poziomów kompetencyjnych dla pozostałych aplikacji biznesowych wyspecyfikowanych w Tabeli nr 1 pod pozycją nr 17, musi stanowić 100% stawki poziomu konsultanta liczonej jako średnia z 15 pierwszych pozycji i zawartych tam stawek konsultanta (pozycja nr 16 – integracja BizTalk z uwagi na specyfikę nie jest brana do wyliczenia średniej w tym zakresie).

Do oferty należy dołączyć podpisany Formularz Ofertowy – Załącznik nr 1 do SIWZ oraz Formularz Cenowy – Załącznik nr 2 do SIWZ a na Platformie Zakupowej umieścić podpisaną elektronicznie ważnym podpisem kwalifikowanym ofertę wraz ze wszystkimi załącznikami

Zamawiający informuje, iż co do zasady wszystkie płatności na rzecz dostawców krajowych i zagranicznych zarejestrowanych dla VAT w Polsce będą realizowane w formule podzielonej płatności.


Wymagane jest wadium w wysokości 10 000 PLN (słownie : dziesięć tysięcy złotych) wniesione przed upływem terminu składania ofert.

Produkty:

Lp. Nazwa produktu Ilość Jednostka Indeks Załącznik/Link Uwagi
1. Umowa ramowa na świadczenie usług wsparcia, rozwoju i integracji dla kluczowych aplikacji biznesowych działających w Spółkach Grupy Azoty 1 US Czytaj

Kryteria formalne (warunki udziału w postępowaniu):

  1. Termin płatności: 30 dni
  2. Miejsce dostawy: siedziba Zamawiającego
  3. Koszt transportu: po stronie dostawcy
  4. Przeczytałem i potwierdzam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną
  5. Oświadczam ,że zapoznałem się z Kodeksem postępowania dla Partnerów biznesowych spółek z Grupy Kapitałowej Grupa Azoty umieszczonym na stronie internetowej pod adresem compliance.grupaazoty.com

Kryteria oceny oferty

  1. Cena - 80%
  2. Referencje - 20%

Dodatkowe warunki formalne:

Warunki udziału w postępowaniu zgodnie z SIWZ 9/P/2022

Pytania do postępowania w ramach zapytania ofertowego "9/P/2022 Umowa ramowa na świadczenie usług wsparcia, rozwoju i integracji dla kluczowych aplikacji biznesowych działających w Spółkach Grupy Azoty"

Lp. Tytuł pytania Data wysłania pytania Status
1. Podwykonwcy 2022-02-11 11:54
2. Uszczegółowienie SIWZ 2022-02-10 20:29
3. Pytania do sposobu realizacji usług 2022-02-07 11:27
4. Pytania do Postępowania 2022-02-07 11:28
5. sposób okreslenia ceny w formularzu elektronicznym 2022-02-07 10:37
6. termin złożenia oferty 2022-02-07 10:33
7. Termin złożenia Oferty 2022-02-04 17:57
8. Prace rozwojowe 2022-02-04 17:56
9. Planowane prace rozwojowe w 2022 roku 2022-02-04 17:52
10. Statystyka prac serwisowych i rozwojowych w 2021 roku 2022-02-04 17:50
11. Doświadczenie techniczne 2022-02-02 09:40
12. Certyfikaty 2022-02-02 09:39
13. Warunki formalne 2022-02-02 09:37
14. Rozliczanie usług 2022-02-02 09:36
15. Czas Reakcji 2022-02-02 09:35
16. Punkt 2 tabela nr 1 podpunkt 17 2022-02-02 09:34
17. Podwykonawcy 2022-02-02 09:41
18. Duży przedsiębiorca 2022-02-02 09:40
19. Interpretacja 2022-02-02 09:38

Dodatkowe pytania do oferty



Załączniki:


Waluta: PLN

Data i godzina rozpoczęcia przyjmowania ofert:

- - :

Data i godzina zakończenia przyjmowania ofert:

- - :

Data i godzina zakończenia zadawania pytań:

- - :

Uwaga:

1. Nasza firma wykorzystuje Platformę zakupową Logintrade jako narzędzie do kontaktów z dostawcami.

2. Oferty handlowe przyjmowane są tylko przez platformę zakupową.

3. Rejestracja w bazie dostawców naszej firmy, przeglądanie zapytań ofertowych oraz składanie ofert handlowych jest bezpłatne.

4. Jeśli nie posiadasz konta na platformie zakupowej Logintrade zarejestruj się w bazie dostawców w celu otrzymania loginu i hasła do swojego konta. Jedno konto dostawcy umożliwia otrzymywanie zapytań ofertowych od wielu kupców.

5. Aby przeglądać zapytania ofertowe od firmy, która je złożyła, musisz być zarejestrowany w jej bazie dostawców.

6. Regulamin Platformy zakupowej jest dostępny w panelu rejestracyjnym.



Ogłoszenie nieaktualne

Czas na składanie ofert upłynął...