Zapytania ofertowe

Nazwa, treść, produkty

Kategoria

Zamawiający

Data publikacji zapytania od: do:

Termin składania ofert od: do:

Nazwa zapytania Data publikacji zapytania Termin składania ofert Zamawiający
1. Zakup, dostawa i unieszkodliwianie/utylizacja Środków Ochrony Indywidualnej, sprzętu BHP, p./poż. oraz zakup i dostawa/wynajem i serwis odzieży roboczej i ochronnej dla Spółek Grupy Kapitałowej Grupy Azoty 2026-07-20 19:57 (zaktualizowano: 2026-09-01 14:45) 2026-09-11 23:59 Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A.
2. Projekt 314000007883/WMU/26 pt. – „Remont toru nr 12” – branża mechaniczna. 2026-09-01 14:37 2026-09-15 20:00 Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A.
3. Projekt 314000007886/WMU/26 pt. „ Wymiana uszkodzonych płyt przejazdowych - Remont przejazdów kolejowo-drogowych nr 5 i 44” – branża mechaniczna. 2026-09-01 14:33 2026-09-15 23:00 Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A.
4. Wznowienie wsparcia na rozwiązanie Trellix NX na okres 06.09.2026-05.09.2027 2026-09-01 14:12 2026-09-04 10:00 Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A.
5. Sprzedaż lokalu użytkowego położonego na parterze budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Słowackiego 22 w Puławach 2026-09-01 13:54 2026-10-17 00:00 Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A.
6. Zakup i dostawa ZAWÓR ZWZ 11 i Sygnalizator ciśnienia BETA w ilości 32 szt. 2026-09-01 13:40 2026-09-07 13:00 Grupa Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki Siarkopol S.A.
7. Zakup i dostawa PRZETWORNIK RÓŻNICY CIŚNIEŃ w ilości 11 szt. 2026-09-01 13:31 2026-09-07 13:00 Grupa Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki Siarkopol S.A.
8. Zakup i dostawa: Krata podestowa ocynkowana zgrzewana z mat. S235JR - 2 szt. 2026-09-01 13:23 2026-09-08 13:00 Grupa Azoty SA Tarnów
9. 260000995 - Wykonanie dokumentacji projektowej wymiany linii kablowej 2026-09-01 12:30 2026-09-08 11:00 Grupa Azoty Zakłady Fosforowe Gdańsk sp. z o.o.
10. Projektu nr 314000007881/WR/26 pt. „Naprawa pompy typ GUP 3-1,5Ex, rok produkcji 2022, nr fabryczny 10974, nr modelu PVR 354/4/92” - branża elektryczna. 2026-08-26 13:32 (zaktualizowano: 2026-09-01 12:08) 2026-09-02 12:00 Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A.
11. Dostawa i zakup: Akcesoria METROHM - 1 szt. 2026-09-01 11:36 2026-09-08 08:00 Grupa Azoty SA Tarnów
12. Dostawa i zakup: Kolba kulista okrągłodenna 1000 ml szlif 29/32 (19-057.202.30 Chemland New Line) - 16 szt. 2026-09-01 11:32 2026-09-08 08:00 Grupa Azoty SA Tarnów
13. Zakup i dostawa miernik SONEL MPI-502F wraz z akcesoriami w zestawie oraz świadectwem kalibracji 1 szt. 2026-09-01 08:42 2026-09-08 09:00 Grupa Azoty SA Tarnów
14. Sprzedaż odpadów złomu zgromadzonych na terenie GA 2026-09-01 08:29 2026-09-07 12:00 Grupa Azoty Transtech Sp. z o.o.
15. Wykonanie dokumentacji technicznej wraz z kosztorysem inwestorskim oraz przedmiarem robót dla instalacji odprowadzającej ścieki przemysłowe ze składowiska odpadów „za rzeką Biała” przy ul. Czystej w Tarnowie do Biologicznej Oczyszczalni Ścieków Grupy Azoty S.A.” 2026-08-31 13:41 2026-09-07 12:00 Grupa Azoty Jednostka Ratownictwa Chemicznego sp. z o.o.
16. 260001100 - Lokalizacja uszkodzenia oraz naprawa kabla elektroenergetycznego 2026-08-31 12:27 2026-09-07 15:00 Grupa Azoty Zakłady Fosforowe Gdańsk sp. z o.o.
17. Zakup i dostawa płyt gąsienicowych w ilości 88 szt oraz sworzni w ilości 20 szt 2026-08-31 12:01 2026-09-14 11:00 Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.
18. 260001120 - Przemienniki częstotliwości Danfoss 2026-08-31 11:40 2026-09-07 15:00 Grupa Azoty Zakłady Fosforowe Gdańsk sp. z o.o.
19. Wykonanie remontu siłowników hydraulicznych kompaktora ø200x250.- 2 sztuki 2026-08-31 09:55 2026-09-10 12:00 Grupa Azoty Zakłady Fosforowe Gdańsk sp. z o.o.
20. Dostawa i zakup: Stal w gat. S235JRG - 271 kg 2026-08-31 09:48 2026-09-07 08:00 Grupa Azoty SA Tarnów
21. Zakup i dostawa systemu lokalizacji zasypanych w ilości 4 szt 2026-08-28 21:03 2026-09-04 21:00 Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.
22. Naprawa awaryjna oraz okresowa P4 lokomotywy SM42-2066 wraz z transportem do i po naprawie. 2026-08-28 14:35 2026-09-14 14:00 Grupa Azoty Koltar sp. z o.o.
23. Zakup i dostawa Wkłady filtrów wg rys. A-05.01-67.010 do F07-F15 - łącznie 12 szt. 2026-08-28 14:09 2026-09-07 15:00 Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A.
24. Dostawa i zakup: Piktogramy chemiczne - naklejki - 560 szt. 2026-08-28 11:23 2026-09-04 08:00 Grupa Azoty SA Tarnów
25. Zakup i dostawa zaworów membranowych GEMU w ilości 10 szt. 2026-08-28 10:10 2026-09-04 11:00 Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.
26. Zakup i dostawa zaworów membranowych typ A29A IIR w ilości 15 szt. 2026-08-28 09:44 2026-09-04 10:00 Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.
27. Zakup i dostawa: Części zamienne do pompy CP PUMP MKP 125-80-200 w ilości 5 sztuk 2026-08-28 08:33 2026-09-04 10:00 Grupa Azoty SA Tarnów
28. Zakup i dostawa zaworów membranowych ASV Stubbe typ MV310 PVDF/PTFE oraz PP/PTFE w ilości 11 szt. 2026-08-28 08:32 2026-09-04 09:00 Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.
29. Zakup i dostawa Systemu do pomiaru napięć razenia Metrel MI 3295 PS oraz rezystancji uziemienia z wykorzystaniem przyrządu Metrel MI 3295 PS 2026-08-27 14:57 2026-09-08 10:00 Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A.
30. Zakup i dostawa Uniwersalny miernik cyfrowy FLUKE8808A/TL 2026-08-27 13:57 2026-09-08 10:00 Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A.
31. Wykonanie bieżącej konserwacji i remontu dachów na terenie Grupy Azoty Zakłady Azotowe Chorzów S.A. 2026-08-13 11:31 (zaktualizowano: 2026-08-27 13:50) 2026-09-04 14:00 Grupa Azoty Zakłady Azotowe Chorzów S.A.
32. Zakup i dostawę sznura uszczelniającego Frenzelit ISO THERM ST 2026-08-27 12:57 2026-09-03 13:00 Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A.
33. Modernizacja oświetlenia i oświetlenia awaryjnego oraz zasilania wentylatorów w ramach zadania pn.: „Modernizacja Obiektu F-33 na magazyn nawozów w Centrum Logistyki, Grupa Azoty S.A.” 2026-08-11 12:43 (zaktualizowano: 2026-08-27 11:11) 2026-09-03 10:00 Grupa Azoty SA Tarnów
34. Zakup i Dostawa przepustnic międzykołnierzowych DN 100 w ilości 2szt. 2026-08-27 10:52 2026-09-03 11:00 Grupa Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki Siarkopol S.A.
35. Zakup i dostawa zaworów zwrotnych do POMPY w ilości 4szt. 2026-08-27 10:25 2026-09-03 11:00 Grupa Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki Siarkopol S.A.
36. Dostawa i zakup: Filtr do testów Phytotoxkit TC72 - 1 op. 2026-08-27 09:40 2026-09-03 08:00 Grupa Azoty SA Tarnów
37. Zakup i dostawa zabieraka pirytowego młyna 6M75 - 12szt 2026-08-27 06:24 2026-09-03 07:00 Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A.
38. Remont węzła cieplnego (zaprojektuj+wybuduj) 2026-08-26 13:47 2026-09-02 11:00 Grupa Azoty SA Tarnów
39. Dostawa i zakup: Kolba stożkowa 500 ml szlif 29/32 - 10 szt. 2026-08-26 13:23 2026-09-02 08:00 Grupa Azoty SA Tarnów
40. Dostawa i zakup: Rurki Dräger Amoniak 5/a (CH20501) - 5 op. 2026-08-26 13:09 2026-09-02 08:00 Grupa Azoty SA Tarnów
41. Dostawa i zakup: Chłodnica kulkowa Allihna - 4 szt. 2026-08-26 12:54 2026-09-02 08:00 Grupa Azoty SA Tarnów
42. Zakup i dostawa mydło potasowe, ogrodnicze 5l., opryskiwacz ciśnieniowy od producenta Marolex, poj.5 litrów 1 szt. 2026-08-26 12:48 2026-09-02 13:00 Grupa Azoty SA Tarnów
43. Dostawa i zakup: Akcesoria METROHM - 12 szt. 2026-08-26 12:46 2026-09-02 08:00 Grupa Azoty SA Tarnów
44. Dostawa i zakup: Zlewki PP - 10 szt. 2026-08-26 12:34 2026-09-02 08:00 Grupa Azoty SA Tarnów
45. Zakup i dostawa regulowana moskitiera-siatka na okno przeciw owadom, przycinana, na rzep. Do okien o wymiarach : 132 cm wys x 77 cm szer. - 1 sztuka 100 cm wys x 128 cm szer. - 2 sztuki. 2026-08-26 12:22 2026-09-09 13:00 Grupa Azoty SA Tarnów
46. Dostawa i zakup: Mieszadło magnetyczne bez grzania, cyfrowe, MST Magnetic Stirrer, VELP (F203A0450) - 1 szt. 2026-08-26 12:21 2026-09-02 08:00 Grupa Azoty SA Tarnów
47. Dostawa i zakup: Części eksploatacyjne do biuret Titrette - 35 szt. 2026-08-26 12:18 2026-09-02 08:00 Grupa Azoty SA Tarnów
48. OGŁOSZENIE O V PRZETARGU PISEMNYM NA SPRZEDAŻ PRAWA UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO NIERUCHOMOŚCI ZABUDOWANEJ BUDYNKIEM POŁOŻONYM PRZY UL. KWIATKOWSKIEGO 18 W TARNOWIE 2026-08-26 11:01 2026-09-29 10:00 Grupa Azoty SA Tarnów
49. Dostawa i zakup: Blacha cupalowa Cu/Al 1x400x1200 mm - 1 szt. 2026-08-26 09:24 2026-09-02 08:00 Grupa Azoty SA Tarnów
50. Projekt nr 314000007924/EE1/26 pt. „Przestawienie transformatora 80MVA na rozdzielni R-220kV”- branża elektryczna 2026-08-26 08:15 2026-09-09 16:00 Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A.