Data wygenerowania zapytania ofertowego: 2022-04-08

Grupa Azoty SA Tarnów

Kwiatkowskiego 8

33-100 Tarnów

NIP: 8730006829

ZAPYTANIE OFERTOWE NR Z167/279910/aktualizacja2

SZANOWNY OFERENCIE

W tym zapytaniu możesz złożyć ofertę bez konieczności logowania się do platformy zakupowej.
Kliknij na końcu poniższej karty przycisk Złóż ofertę i kontynuuj zgodnie ze wskazówkami.

Tytuł zapytania

Treść zmian (aktualizacja):

1.Zamawiajacy dokonał zmiany tresc SIWZ poprzez zmiane terminu związania Ofertą - Rozdział VI pkt 9 SIWZ. Aktualnie obowiazujacy termin związania Oferenta złożoną Ofertą wynosi 30 dni. Bieg terminu rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania Ofert.

2. Zamawiajacy zawiadamia o zmianie treści SIWZ w zakresie Rozdział VI. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA I ZŁOŻENIA OFERTY pkt 5 Zawartość Oferty, poprzez dodatnie pkt 16 Umowa konsorcjum - jeśli dotyczy.

Treść zapytania:

Treść zapytania zgodna z SIWZ 30/P/2022

1. Temat przedmiotu Zamówienia:
Przedmiotem Zamówienia jest remont rozdzielni nN 0,4 kV Pompowni Dunajec (obiekt G-248), polegającej na zabudowaniu rozdzielni szafowej wraz z wykonaniem części odcinków zasilaczy kablowych do celek oraz nowych szaf zasilająco-sterowniczych.
2. Cel przedmiotu zamówienia:
Celem projektu jest zapewnienie bezawaryjnej pracy zasilanych urządzeń, a tym samym bezpieczeństwa technicznego dostaw wody do instalacji produkcyjnych Grupy Azoty S.A. oraz innych odbiorców.
3. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia dla realizacji prac związanych z remontem rozdzielni nN 0,4 kV Pompowni Dunajec (obiekt G-248) obejmuje wykonanie m.in.:
a) Opracowanie niezbędnej dokumentacji projektowej podlegającą akceptacji przez Komisję Oceny i Odbioru Dokumentacji na zasadach wewnętrznych przepisów GA S.A.
Opracowanie w 3 egz. w wersji papierowej i 1 egzemplarz w wersji elektronicznej (PDF oraz edytowalne na wybranym nośniku – np. CD/DVD, pendrive)
b) Demontaże m.in. istniejącej rozdzielni głównej wraz z istniejącym osprzętem, rozdzielni wolnostojącej, szafek układów sterowania pompami, szynoprzewodów z uwzględnieniem utrzymania ciągłości pracy urządzeń Pompowni Dunajec na każdym etapie realizacji.
c) Wywóz i utylizacja zdemontowanych urządzeń, materiałów, odpadów, itp. na zasadach obowiązującej w GA S.A. Instrukcji gospodarowania odpadami (Instrukcja I-705-3), z uwzględnieniem przekazania odpadów metalowych do Zakładowego Magazynu Złomu (Magazyn NT 77), recyklingu odpadów remontowo-budowlanych. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania przez cały okres realizacji zamówienia aktualnego wpisu do Bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami (BDO) i/lub aktualną (ważną) umowę z podmiotem/podwykonawcą posiadającym aktualny (ważny) wpis do rejestru w ramach BDO (Bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami) zgodnie z wymaganymi przepisami prawa w tym zakresie oraz okazywać taki dokument na każde żądanie Zamawiającego.
d) Dostawa i montaż m.in. nowej rozdzielnicy 0,4 kV, szynoprzewodów, tablicy licznikowej, nowych skrzynek do sterowania pompami.
e) Wykonanie uzupełnienia instalacji uziemiającej i połączeń wyrównawczych.
f) Wykonanie tras kablowych i okablowania w zakresie urządzeń odbiorczych (m.in. kable zasilające zestawy zasilająco-sterownicze, kable dla pomp, kable do układów pomiaru energii elektrycznej).
g) Wymiana i uzupełnienie instalacji oświetlenia podstawowego i awaryjnego.
h) Wykonanie wymaganych normami i przepisami pomiarów elektrycznych.
i) Prace budowlano-wykończeniowe w pomieszczeniu rozdzielni 0,4 kV, w zakresie wykonania uzupełnień ubytków po demontażach, zaślepienie nieczynnych otworów, przepustów, wymianą okna i drzwi zewnętrznych, itp. wraz ze szpachlowaniem, wyrównaniem, malowaniem, itp. w standardzie dla pomieszczeń technicznych. Kolor farb zostanie dobrany i uzgodniony na etapie realizacji z Użytkownikiem obiektu.
j) Opracowanie i przekazanie Zamawiającemu dokumentacji odbiorowo-jakościowej.
Opracowanie w 3 egz. w wersji papierowej i 1 egzemplarz w wersji elektronicznej (PDF oraz edytowalna dokumentacja techniczna powykonawcza na wybranym nośniku – np. CD/DVD, pendrive)
k) Instrukcje, szkolenia załogi Użytkownika.
4. Opis planowanych rozwiązań technicznych:
Planuje się wykonanie nowej rozdzielnicy RG 0,4 kV o konstrukcji szafowej, wykonanej jako rozdzielnica jedno systemowa z podziałem na dwie sekcje, zasilane z osobnych transformatorów, połączonych sprzęgłem oraz automatycznym układem SZR z możliwością pracy równoległej, w trybie rezerwy ukrytej. Na odpływach należy zamontować rozłączniki bezpiecznikowe oraz wyłączniki kompaktowe z napędem elektrycznym, a dla wskazanych odbiorników – przekładniki na każdej fazie do pomiaru zużytej energii elektrycznej oraz amperomierze, a w polach zasilających dodatkowo analizatory parametrów sieci.
Istniejące mosty szynowe planuje się zastąpienie nowymi szynoprzewodami o budowie kanapkowej (min. 1250 A) od zacisków transformatora do pól zasilania RG 0,4 kV oraz pomiędzy obiema sekcjami. W pomieszczeniu rozdzielni należy zabudować szafę licznikową wyposażoną w tablice licznikowe i liczniki dla następujących odbiorników: pompa nr 4 i 6, rozdzielnica 0,4 kV, pomp Studni Ranney’a D1 i D2. W szafie należy przewidzieć rezerwę miejsca dla 4 liczników. W ramach przedmiotu zadania należy wymienić również kable odpływowe do pompy kanałowej nr 2 (kabel YAKY 3x6, dł. ok. 35 mb), pomp nr 1, 2, 3 (kabel YAKY 4x35, łączna dł. ok. 80 mb) oraz pomp próżniowych nr 1, 2 (kabel YAKY 4,35, łączna dł. ok. 50 mb).
Przewiduje się, że nowoprojektowana rozdzielnica będzie zaprojektowana w sposób umożliwiający samoczynne załączenie rezerwy zasilania przy pracy naprzemiennej transformatorów.
W ramach realizacji przedmiotu zadania Wykonawca winien zabezpieczyć ciągłość pracy urządzeń Pompowni Dunajec na każdym etapie realizacji projektu, a także opracować niezbędną dokumentację konieczną do rozpoczęcia oraz zakończenia zadania (w tym m.in. dokumentacja techniczno-ruchowa i powykonawcza, instrukcja ruchowa dla Użytkownika obsługującego rozdzielnicę).
Podczas modernizacji obiektu Pompowni Dunajec należy przewidzieć modernizację instalacji oświetlenia podstawowego i awaryjnego. Oświetlenie awaryjne wykorzystujące autonomiczne źródła zasilania i funkcją autotestu.
5. Opis stanu istniejącego:
W budynku Pompowni Dunajec (obiekt G-248) znajduje się pomieszczenie rozdzielni 0,4 kV, komora transformatorów, a także hala pomp. Obecnie stan techniczny zainstalowanych urządzeń ruchowych jest wyeksploatowany, wykazujący się awaryjnością.
Pomieszczenie rozdzielni wyposażone jest w system rozdzielnic celkowych oraz szaf wyłącznikowych i sterowniczych pomp próżniowych. System rozdzielnic złożony jest z dwóch sekcji, każda sekcja składa się z czterech celek (1 transformatorowa oraz 3 odpływowe). Celki 7 i 8 połączone są mostem szynowym z odłącznikiem szynowym.
Obok pomieszczenia rozdzielni znajduje się komora transformatorów, w której znajdują się dwa transformatory olejowe typu TOa800/6 o mocy 800 kVA każdy. Na poziomie -3 m budynku Pompowni wody Dunajec znajduje się również hala pomp. Silniki pomp o mocy 110 kW (4 szt.) oraz 55 kW (6 szt.), zasilane są z obecnej rozdzielni 0,4 kV kablami, znajdującymi się w kanałach i uchwytach podwieszonych do sufitu.
Istniejąca rozdzielnia 0,4 kV Pompownia Dunajec nie jest wyposażona w agregat prądotwórczy i nie posiada innych alternatywnych źródeł zasilania rozdzielni.
6. Wymagania dla Oferenta dotyczące realizacji przedmiotu Zamówienia:
a) Uwzględnienie wszystkich czynności związanych z pozyskaniem od Użytkownika danych technicznych do opracowania niezbędnej dokumentacji projektowej.
b) Dokumentacja projektowa (Projekt Wykonawczy) będzie podlegała akceptacji przez Komisję Oceny i Odbioru Dokumentacji (KOiODI) na zasadach wewnętrznych przepisów GA S.A. Dokumentacja projektowa winna być przedłożona Zamawiającemu minimum 7 dni przed planowaną datą przeprowadzenia KOiODI.
c) Wykonywanie wszystkich prac na istniejących obiektach, w tym rozdzielni elektrycznej 0,4 kV Pompowni Dunajec (obiekt G-248) są zaliczane do prac szczególnie niebezpiecznych i muszą być wykonywane na polecenie pisemne oraz zgodnie z obowiązującą Procedurą P-719 i/lub P-720.
d) Należy uwzględnić w Ofercie koszty zagospodarowania terenu dla potrzeb budowy, zaplecza budowy, magazynu, składowania odpadów, itp.
e) Oferent w przypadku złożenia Oferty oświadcza, że posiada doświadczenie i zdolność do wykonania przedmiotu Zamówienia oraz gotowość do niezwłocznego rozpoczęcia prac po złożeniu Zamówienia.
f) Oferent w przypadku złożenia Oferty oświadcza, że dokona Protokolarnego odbioru przekazanego Placu Budowy nie później niż 7 dni po otrzymaniu Zamówienia.
g) Wybrany Oferent zapewni wykwalifikowanych pracowników, posiadających stosowne uprawnienia do realizacji przedmiotu Zamówienia, w tym Kierownika Budowy.
h) Realizacja przedmiotu zamówienia powinna spełniać wymogi techniczne, które zostaną określone przez wybranego Oferenta w dokumentacji projektowej zatwierdzonej przez KOiODI.
i) Prace muszą być wykonane zgodne z przedmiotem Zamówienia, obowiązującymi przepisami i warunkami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych, montażowych i instalacyjnych oraz z przepisami Prawa Budowlanego, obowiązujących norm, przepisów, w tym obowiązujących na terenie Grupy Azoty S.A., Instrukcji, Procedur, Zarządzeń Wewnętrznych.
j) Zastosowane materiały i urządzenia muszą być nowe i nieużywane, winny pochodzić od firm uznanych na rynku Unii Europejskiej, posiadać wymagane prawem: atesty, certyfikaty i/lub deklaracje zgodności oraz gwarancje producenta.
k) Na życzenie Zamawiającego wybrany Oferent zobowiązany będzie do przedłożenia kosztorysów szczegółowych całego lub wskazanego zakresu prac (z określeniem specyfikacji wycenionych urządzeń, osprzętu, materiałów itp.).
l) Oferent musi uwzględnić czynny udział w odbiorach technicznych i komisjach odbiorowych GA S.A.
m) Oferent składając Ofertę oświadcza, że zapoznał się z przedmiotem Zamówienia, szczególnymi warunkami wykonania, przeprowadzoną kompletną inwentaryzacją w terenie oraz akceptuje projekt Umowy będący Załącznikiem nr 11
n) Inne niezbędne do realizacji przedmiotu Zamówienia.

Zamawiający zastrzega sobie prawo zamówienia mniejszej ilości prac. W takim przypadku wynagrodzenie Oferenta ulegnie odpowiedniemu pomniejszeniu o wartość prac zaniechanych na żądanie Zamawiającego. W związku z prawem Zamawiającego do zaniechania określonych prac, Oferentowi nie przysługują żadne roszczenia z tytułu odstępnego, odszkodowania itp.

7. Termin realizacji przedmiotu Zamówienia:
Termin realizacji przedmiotu zamówienia wynosi maksymalnie do 22 tygodni od daty otrzymania Zamówienia.
Powyższy termin stanowi kryterium oceny ofert pn. „termin realizacji zamówienia”, które podlega punktacji zgodnie z zapisami Rozdziału VI pkt. 3) SIWZ.

8. Harmonogram zadania:
Wykonawca w ciągu 7 dni od daty otrzymania Zamówienia zobowiązany będzie do przedłożenia i akceptacji harmonogram rzeczowo-finansowego, w którym wyodrębnione zostaną poszczególne branże i elementy z niezbędnymi wszystkimi pracami do wykonania przedmiotu Zamówienia. Harmonogram rzeczowo-finansowy będzie podstawą do rozliczeń prac. Wykonawca jest zobowiązany do uwzględnienia nakładów wynikających z warunków lokalnych i lokalizacji terenu budowy w cenie swojej Oferty.

9. Warunki gwarancji:
Wykonawca udzieli gwarancji na przedmiot Zamówienia, w tym na materiały wolne od wad, poprawne wykonanie, niezawodną pracę urządzeń na okres określony w złożonej Ofercie. Okres gwarancji stanowi formalny dopuszczający ofertę do przetargu.
Urządzenia, materiały:
Zgodnie z gwarancją Producenta/Dostawcy lecz nie krótszym niż 24 miesięcy liczone od daty przekazania przedmiotu zamówienia do Zamawiającego (podpisany bezusterkowy protokół odbioru końcowego).
Jakości dobrego wykonania:
60 miesięcy liczone od daty przekazania do eksploatacji stałej (podpisany bezusterkowy protokół odbioru końcowego po uruchomieniu).
Każda pozycja dostaw, która nie spełnia wymagań zapytania w zakresie rozwiązań konstrukcyjnych, zastosowanych materiałów lub wykonawstwa zostanie natychmiast (w czasie ustalonym przez strony) zastąpiona przez Oferenta właściwą pozycją wolną od wad na koszt Oferenta.

10. Warunki płatności:
Przelew bankowy, termin płatności: 30 dni od daty dostarczenia prawidłowo wystawionej faktury do Zamawiającego, wystawionej na podstawie obustronnie podpisanego protokołu zdawczo-odbiorczego.
Zamawiający informuje, iż co do zasady wszystkie płatności na rzecz dostawców krajowych i zagranicznych zarejestrowanych dla VAT w Polsce będą realizowane w formule podzielonej płatności.
11. Dostawy i miejsce realizacji przedmiotu Zamówienia:
Grupa Azoty S.A., Tarnów (dostawy: DAP Tarnów, na zasadach INCOTERMS 2010).
12. Wizja lokalna
Warunkiem przyjęcia Oferty przez Zamawiającego jest dokonanie wizji lokalnej przez Oferenta.
Zgłoszenia udziału w wizji lokalnej należy dokonać przez przesłanie na adres biuro.przetargow@grupaazoty.com wypełnionego Załącznika nr 8 do SIWZ podpisanego przez osoby upoważnione do reprezentowana Oferenta elektronicznie przy użyciu certyfikatu kwalifikowanego. Oferent, który prześle „zgłoszenie wizji lokalnej” jedynie w formie skanu, który nie został opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym zostanie wezwany przez Zamawiającego do niezwłocznego jego dostarczenia w wersji oryginalnej – papierowej (np. podczas wizji lokalnej) lub w postaci elektronicznej, opatrzonej bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym przy pomocy ważnego certyfikatu kwalifikowanego.
Kontakt do osób biorących udział w wizji, dla wcześniejszego telefonicznego uzgodnienia terminu:
Łukasz Szymański – tel. 785 780 988; e-mail: lukasz.szymanski2@grupaazoty.com
oraz
Roman Kuczek – tel. 785 780 854; e-mail: roman.kuczek@grupaazoty.com

Oferent pod rygorem nieważności, jest zobowiązany dołączyć do Oferty oświadczenie o przeprowadzonej wizji lokalnej – Załącznik nr 9 do SIWZ.
Zamawiający wyznacza terminy przeprowadzania wizji lokalnej w dniach: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 13:00 (po wcześniejszym telefonicznym /e-mailowym uzgodnieniu terminu).
Oferent jest zobowiązany do zapoznania się z warunkami lokalnymi i lokalizacją terenu budowy, a w tym w szczególności: możliwości dojazdu, transportu i rozładunku materiałów budowlanych na teren budowy, warunkami geologicznymi i wodnymi, istniejącymi sieciami i instalacjami podziemnymi, możliwościami zapewnienia dostaw mediów na potrzeby prowadzenia wszelkich robót oraz odprowadzenia ścieków i wód z terenu budowy. Oferent jest zobowiązany do wykonania na koszt własny wszelkich dodatkowych badań i sprawdzeń, które w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących realizacji inwestycji dadzą im podstawę do przedstawienia kompletnej i wiążącej oferty wykonania robót. Brak zapoznania się Oferenta z warunkami lokalnymi i lokalizacją budowy, nie zwalnia Oferenta z obowiązku przedstawienia kompletnej oferty, a następnie ze zobowiązań objętych przedmiotem umowy realizacji inwestycji.
Oferent na własny koszt zapewni własnej załodze/podwykonawcom niezbędne szkolenia bhp przeprowadzone przez dział bezpieczeństwa procesowego i ochrony pracy GA S.A. oraz wystąpi o przepustki umożliwiające wjazd na teren zakładu. Orientacyjny koszt szkolenia BHP na osobę wynosi 28,00 PLN netto.
Oferent jest zobowiązany do uwzględnienia nakładów wynikających z warunków lokalnych i lokalizacji terenu budowy w swojej ofercie.

III. PODWYKONAWSTWO, KONSORCJUM.
Zamawiający dopuszcza udział Podwykonawców w realizacji zamówienia. Udział podwykonawcy podlega każdorazowo ocenie i zatwierdzeniu przez Zamawiającego.
W tym wypadku, Wykonawca będzie zobowiązany na żądanie Zamawiającego do przedłożenia do akceptacji wykaz prac, które zamierza wykonać przy udziale Podwykonawcy wraz z:
• procentowym udział rzeczowy i wartościowy podzlecanych prac Podwykonawcy,
• oświadczeniem Podwykonawcy o posiadaniu doświadczenia, potencjału i zdolności realizacji w zlecanym zakresie prac,
• oświadczenie Podwykonawcy o braku sporu sądowego z Grupą Kapitałową Grupa Azoty.
Przez Podwykonawcę należy rozumieć osobę fizyczną, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, a posiadającą zdolność prawną, która zawarła z Wykonawcą, zaakceptowaną przez Zamawiającego w formie pisemnej pod rygorem nieważności, Umowę o podwykonawstwo na wykonanie części prac objętych Przedmiotem Umowy.
Powierzenie przez Oferenta części zakresu przedmiotu zamówienia podwykonawcy wymagać będzie akceptacji Zamawiającego. W tym celu Wykonawca, przed powierzeniem prac podwykonawcy przestawi Zamawiającemu do akceptacji wzór umowy z podwykonawcą.
Oferent jest zobowiązany do wskazania w swojej ofercie Podwykonawców poprzez wypełnienie Załącznika nr 10 (Lista Podwykonawców), wraz z dokumentami uprawniającymi Podwykonawcę do realizacji danego zakresu prac jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania.
Oferent odpowiada za działania lub zaniechania Podwykonawców, ich przedstawicieli lub pracowników
jak za własne działania lub zaniechania.
Zamawiający zastrzega sobie prawo w wyjątkowych sytuacjach zlecić część robót bezpośrednio Podwykonawcy.
Oferent nie może zlecić Podwykonawcom realizacji całości zakresu zamówienia

W trakcie realizacji, do każdego rozliczenia i/lub protokołu zdawczo-odbiorczego, w zakresie realizacji prac wykonanych przez Podwykonawcę Zamawiający będzie wymagał oświadczenia Podwykonawcy/ów o niezaleganiu wymagalnych płatności na dzień rozliczenia prac wg. wzoru będącego załącznikiem do wzoru Umowy
Do ostatniej/końcowej faktury VAT Wykonawca zobowiązany będzie do przedłożenia oświadczeń wszystkich Podwykonawców o wypłaceniu wszystkich zobowiązań związanych z realizacją przedmiotu Zamówienia.


Konsorcjum. Udział w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
Zamawiający dopuszcza wspólne ubieganie się o udzielenie zamówienia.

Dopuszcza się wspólne ubieganie Oferentów o udzielenie zamówienia w formie konsorcjum. 
W przypadku konsorcjum należy do oferty dołączyć Umowę zawierającą, co najmniej:
1. oznaczenie stron,
2. oznaczenie celu gospodarczego, dla którego umowa została zawarta,
3. oznaczony czas trwania Umowy (co najmniej czas realizacji zamówienia, niedopuszczalne jest załączanie Umowy przedwstępnej ani zawartej pod warunkiem wygrania przetargu),
4. określenie zakresu działania poszczególnych stron Umowy,
5. potwierdzenie solidarnej odpowiedzialności członków konsorcjum wobec Zamawiającego,
6. sposób ustania konsorcjum.

Oferenci wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia powinni łącznie spełniać warunki niniejszej specyfikacji.


IV. CENA OFERTY:
W ofercie należy podać cenę wykonania przedmiotu zamówienia.
Oferowaną ryczałtową cenę netto należy określić w PLN łącznie za całość przedmiotu Zamówienia. Cena powinna być podana w PLN netto i brutto, cyfrowo i słownie. Do wyżej wymienionej ceny netto zostanie doliczony podatek od towarów i usług, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Przedstawiona w Ofercie ryczałtowa cena całkowita usługi netto będzie ceną licytowaną podczas etapu negocjacji, w formie aukcji elektronicznej na Platformie Zakupowej, do której zostaną zaproszeni Oferenci spełniający kryteria formalne.
Do oferty należy dołączyć podpisany Formularz Ofertowy – Załącznik nr 1 do SIWZ oraz Formularz Cenowy – Załącznik nr 2 do SIWZ a na Platformie Zakupowej umieścić podpisaną elektronicznie ważnym podpisem kwalifikowanym ofertę wraz ze wszystkimi załącznikami
Zamawiający informuje, iż co do zasady wszystkie płatności na rzecz dostawców krajowych i zagranicznych zarejestrowanych dla VAT w Polsce będą realizowane w formule podzielonej płatności.

Wymagane jest wadium w wysokości 25 000 PLN (słownie: dwadzieścia pięć tysięcy złotych) wniesione przed upływem terminu składania Ofert

Produkty:

Lp. Nazwa produktu Ilość Jednostka Indeks Załącznik/Link Uwagi
1. Remont rozdzielni nN 0,4 kV Pompowni Dunajec (obiekt G-248) na terenie Grupy Azoty S.A. w systemie „Zaprojektuj i wykonaj” 1 US Czytaj

Kryteria formalne (warunki udziału w postępowaniu):

  1. Termin płatności: 30 dni
  2. Miejsce dostawy: siedziba Zamawiającego
  3. Koszt transportu: po stronie dostawcy
  4. Przeczytałem i potwierdzam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną
  5. Oświadczam ,że zapoznałem się z Kodeksem postępowania dla Partnerów biznesowych spółek z Grupy Kapitałowej Grupa Azoty umieszczonym na stronie internetowej pod adresem compliance.grupaazoty.com

Kryteria oceny oferty

  1. Referencje - 10%
  2. Termin realizacji - 20%
  3. Cena - 70%

Dodatkowe warunki formalne:

Warunki udziału w postępowaniu zgodnie z SIWZ 30/P/2022

Pytania do postępowania w ramach zapytania ofertowego "Przetarg 30/P/2022 Remont rozdzielni nN 0,4 kV Pompowni Dunajec (obiekt G-248) na terenie Grupy Azoty S.A. w systemie „Zaprojektuj i wykonaj”"

Lp. Tytuł pytania Data wysłania pytania Status
1. Uszegółowienie (układy sterowania) 2022-04-04 13:28
2. Uszczegółowienie zakresu (ciągłość pracy urzadzeń) 2022-04-04 08:18
3. Uszczegółowienie zakresu (kable, pompy) 2022-03-31 10:01
4. Uszczegółowienie zakresu 2022-03-24 13:55
5. Zakres budowlany 2022-03-25 12:35

Dodatkowe pytania do oferty



Załączniki:


Waluta: PLN

Data i godzina rozpoczęcia przyjmowania ofert:

- - :

Data i godzina zakończenia przyjmowania ofert:

- - :

Data i godzina zakończenia zadawania pytań:

- - :

Uwaga:

1. Nasza firma wykorzystuje Platformę zakupową Logintrade jako narzędzie do kontaktów z dostawcami.

2. Oferty handlowe przyjmowane są tylko przez platformę zakupową.

3. Rejestracja w bazie dostawców naszej firmy, przeglądanie zapytań ofertowych oraz składanie ofert handlowych jest bezpłatne.

4. Jeśli nie posiadasz konta na platformie zakupowej Logintrade zarejestruj się w bazie dostawców w celu otrzymania loginu i hasła do swojego konta. Jedno konto dostawcy umożliwia otrzymywanie zapytań ofertowych od wielu kupców.

5. Aby przeglądać zapytania ofertowe od firmy, która je złożyła, musisz być zarejestrowany w jej bazie dostawców.

6. Regulamin Platformy zakupowej jest dostępny w panelu rejestracyjnym.



Ogłoszenie nieaktualne

Czas na składanie ofert upłynął...