Data wygenerowania zapytania ofertowego: 2022-06-21
Szanowni Państwo!
Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A. informuje, że rozpoczęła akcję ofertową i zaprasza do składania ofert.
Komory teflonowe z korkami 15 ml do Milestone Ultrawave -15 szt
Parametry w specyfikacji dopuszczające ofertę :
- komora : nr katalogowy producenta : HB00086 ; PTFE vial 16/130 (Ø 16 mm/ 13 mm x 130 mm) ca. 15 ml
- naczynka teflonowe 15ml - 16/130 (Ø 16 mm/13,6 mm x 130 mm)
- korek: nr katalogowy producentaDD00134 ; PTFE cap for vial Ø 16 mm with internal Ø 13 mm ,
- pokrywki teflonowe na próbówki w koszyku 15-pozycyjnym
Prosimy o dołączenie karty charakterystyki oraz karty produktu, ew. swojej firmowej oferty jako załącznik.
W ofercie należy określić:
• cenę jednostkową netto (powinna zawierać koszt transportu)
• czas realizacji zamówienia
* Oferta ważna 60 dni
* Termin płatności: 30 dni
Drugim etapem wyboru dostawcy mogą być negocjacje cenowe lub aukcja elektroniczna, o której zakwalifikowani oferenci zostaną poinformowani.
Oferent zobowiązany jest do przesłania skanu oferty podpisanej przez osobę upoważnioną.
Składanie ofert:
Grupa Azoty ZAK S.A. zastrzega sobie prawo do swobodnego wyboru oferty w oparciu o kryteria zawarte w zapytaniu o warunki handlowe, niedokonania wyboru żadnej oferty i zamknięcia akcji ofertowej bez podania przyczyny, odwołania akcji ofertowej przed upływem terminu do składania ofert albo przed otwarciem ofert bez podania przyczyny, zmiany warunków akcji ofertowej określonych w zapytaniu o warunki handlowe w każdym czasie, prowadzenia dodatkowych negocjacji z wybranymi oferentami oraz unieważnienia akcji ofertowej bez podania przyczyny. Wybrana oferta wymaga pisemnej akceptacji Zamawiającego. Realizacja przedmiotu zamówienia nastąpi po złożeniu przez Zamawiającego zamówienia lub po zawarciu umowy w formie pisemnej.
W kwestiach obsługi Platformy Logintrade prosimy o kontakt: nr tel. +48 71 787 35 34; +48 71 787-37-27; +48 71 787 37 57; e-mail:helpdesk@logintrade.net
Lp. | Nazwa produktu | Ilość | Jednostka | Indeks | Załącznik/Link | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komory teflonowe z korkami 15ml do Milestone Ultrawave -15 szt | 15 | ST | - | Czytaj |
Kryteria oceny oferty
Lp. | Tytuł pytania | Data wysłania pytania | Status |
---|---|---|---|
Brak wyników do wyświetlenia |
Dodatkowe pytania do oferty
Załączniki:
Sankcje-Oświadczenie na PZ.pdf
147562 kBWaluta: PLN
Data i godzina rozpoczęcia przyjmowania ofert:
- - :Data i godzina zakończenia przyjmowania ofert:
- - :Data i godzina zakończenia zadawania pytań:
- - :1. Nasza firma wykorzystuje Platformę zakupową Logintrade jako narzędzie do kontaktów z dostawcami.
2. Oferty handlowe przyjmowane są tylko przez platformę zakupową.
3. Rejestracja w bazie dostawców naszej firmy, przeglądanie zapytań ofertowych oraz składanie ofert handlowych jest bezpłatne.
4. Jeśli nie posiadasz konta na platformie zakupowej Logintrade zarejestruj się w bazie dostawców w celu otrzymania loginu i hasła do swojego konta. Jedno konto dostawcy umożliwia otrzymywanie zapytań ofertowych od wielu kupców.
5. Aby przeglądać zapytania ofertowe od firmy, która je złożyła, musisz być zarejestrowany w jej bazie dostawców.
6. Regulamin Platformy zakupowej jest dostępny w panelu rejestracyjnym.
Ogłoszenie nieaktualne
Czas na składanie ofert upłynął...