Data wygenerowania zapytania ofertowego: 2022-11-10

Grupa Azoty SA Tarnów

Kwiatkowskiego 8

33-100 Tarnów

NIP: 8730006829

ZAPYTANIE OFERTOWE NR Z192/194984/aktualizacja1

SZANOWNY OFERENCIE

W tym zapytaniu możesz złożyć ofertę bez konieczności logowania się do platformy zakupowej.
Kliknij na końcu poniższej karty przycisk Złóż ofertę i kontynuuj zgodnie ze wskazówkami.

Tytuł zapytania

Treść zmian (aktualizacja):

Uwaga! Zmiana terminu składania ofert.
Decyzją Zamawiającego termin składania ofert zostaje przesunięty i upływa 25.11.2022 o godz. 10.00.

Treść zapytania:

Treść zapytania zgodnie z SIWZ.

PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA.

1. Przedmiotem Zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Modernizacja instalacji przygotowania
i dozowania mleka wapiennego dla potrzeb dekarbonizacji wody przemysłowej” w systemie „zaprojektuj i wykonaj”.
Zamawiający zastrzega sobie prawo pomniejszenia zakresu Zamówienia. W takim przypadku wynagrodzenie Oferenta ulegnie odpowiedniemu pomniejszeniu o wartość prac zaniechanych na żądanie Zamawiającego. W związku z prawem Zamawiającego do zaniechania określonych prac, Oferentowi nie przysługuje żadne roszczenie z tytułu odstępnego, odszkodowania itp.

2. Zakres przedmiotu Zamówienia:
W zakres Zamówienia wchodzi pełna realizacja prac w tzw. systemie: „zaprojektuj i wykonaj”, tj. opracowanie dokumentacji projektowej i realizacja na jej podstawie modernizacji instalacji przygotowania mleka wapiennego dla potrzeb instalacji dekarbonizacji wody przemysłowej na terenie Grupy Azoty S.A., w szczególności obejmujące:
 Modernizację Budynku Wapnia (obszar wewnętrzny), z naprawą ścian, stropu i posadzki oraz budową pomieszczenia dla instalacji sterowania AKPiA (z okresowym podziałem obszaru budynku),
 Zabudowę nowej pompy wody zdekarbonizowanej, dla instalacji mleka wapiennego wraz
z przyłączeniami do istniejących rurociągów technologicznych,
 Montaż nowego orurowania, dla przepływu mleka wapiennego do punktu dozowania
w akceleratorach. Przy akceleratorach zmiana punktu rozdziału strumieni mleka wapiennego (połączenie orurowania),
 Montaż nowej instalacji magazynowania i dozowania kwasu solnego, dla płukania orurowania mleka wapiennego,
 Demontaż istniejących i montaż nowych urządzeń dla I linii przygotowania mleka wapiennego
w zakresie silosu magazynowego (lej rozładowczy), urządzeń przygotowania mleka wapiennego oraz pomp dozujących,
 Demontaż istniejących i montaż nowych urządzeń dla drugiej linii przygotowania mleka wapiennego.
Zakres rzeczowy przedmiotu Zamówienia szczegółowo określa „Koncepcja modernizacji instalacji przygotowania i dozowania mleka wapiennego” wykonana odpowiednio dla części budowlanej, technologicznej oraz elektrycznej i AKPiA (Załącznik nr 14 do SIWZ).

W ramach projektu należy:
2.1. Sporządzić mapę do celów projektowych w skali 1:500.
2.2. Pozyskać wymagane warunki techniczne od gestorów sieci.
2.3. Uzyskać wszelkie niezbędne dokumenty, wymagane prawem i normami przy tego typu robotach budowlanych typu: uzgodnienia, opinie, sprawdzenia, zgody, decyzje (m.in. administracyjne) itp., w tym decyzję środowiskową i pozwolenia na budowę (jeśli będą wymagane).
Wszelkie koszty realizacji Zamówienia ponosi Wykonawca (np. opłaty skarbowe do wniosków
o wydanie decyzji, pozwoleń, wypisy, wyrysy, mapy, itp.).
2.4. Przeprowadzić inwentaryzację z niezbędnym sprawdzeniem istniejących obiektów i instalacji objętych zakresem przedmiotu Zamówienia.
2.5. Wykonać dokumentacją projektową (projekt budowlany oraz techniczny w rozbiciu na poszczególne branże) z uwzględnieniem wszystkich prac demontażowych i modernizacyjnych w/w instalacji oraz z podziałem dokumentacji na poszczególne obiekty umożliwiającym równoległe prowadzenie prac modernizacyjnych obiektów objętych przedmiotem Zamówienia.
Projekty sporządzone przez Wykonawcę będą podlegały ocenie Inwestora i wymagały jego akceptacji zgodnie z obowiązującymi w Grupie Azoty S.A. procedurami.
2.6. Wykonać dokumentację powykonawczą (w wersji tzw. „copy in red” – zmiany na czerwono) oraz jakościowo-odbiorową (m.in. świadectwa, atesty, deklaracje zgodności, inwentaryzację geodezyjną, protokoły z prób i badań etc.), odbiór w stosownych służbach (również czynny udział w komisjach odbiorowych GA S.A.), przekazane do eksploatacji itd..
2.7. Uzyskać pozytywną opinię na skutek zawiadomienia właściwego organu o zakończeniu budowy jeśli będzie wymagane.
2.8. Pełnić nadzór autorski przez projektantów w zakresie zgodnym z art.20. ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane.
2.9. Wykonać wszelkie inne prace niezbędne dla zamierzonego efektu.
W ramach wykonawstwa należy:
2.10. Wykonawca zobowiązuje się zrealizować roboty budowlano-montażowe na podstawie uzyskanych zezwoleń, prawomocnych decyzji (jeśli będą wymagane) oraz zgodnie z opracowanymi i zatwierdzonymi projektami.
2.11. Wykonać inne prace o charakterze przygotowawczym, pomocniczym i porządkowym.
2.12. Wykonać wszelkie inne roboty niezbędne dla zapewnienia zamierzonego efektu oraz wszelkie prace dodatkowe które objęte są przetargiem, a wynikają z niewłaściwego wykonania dokumentacji projektowej lub roboty.
Rodzaj i ilość robót mogą ulec zmianie po opracowaniu dokumentacji projektowej, czego Zamawiający nie był w stanie przewidzieć na etapie przygotowania Koncepcji. Szczegółowe rozwiązania wpływające na zwiększenie zakresu robót stanowią ryzyko Wykonawcy i nie będą traktowane jako roboty dodatkowe.

3. Warunki techniczne, jakim powinien odpowiadać przedmiot Zamówienia.
   Wymagania dodatkowe:
3.1. Dokumentacja projektowa, będąca przedmiotem Zamówienia, powinna być sporządzona
i sprawdzona zgodnie z SIWZ oraz jego załącznikami, obowiązującymi przepisami i prawem budowlanym przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje zawodowe i uprawnienia oraz doświadczenie w projektowaniu.
3.2. Wykonawca powinien na bieżąco uwzględniać zmiany przepisów w opracowaniu dokumentacji projektowej i podczas prowadzenia robót.
3.3. Dokumentacja projektowa winna zawierać wszelkie niezbędne dokumenty typu: decyzje, zgody, uzgodnienia, opinie, sprawdzenia, itp..
3.4. Wykonawca winien wystąpić o aktualne warunki techniczne w zakresie uznanym przez siebie, niezbędnym do prawidłowego wykonania dokumentacji projektowej.
3.5. Wykonawca winien wykonać wszelkie analizy przywołane w Koncepcji oraz inne wymagane
w zakresie uznanym przez siebie, niezbędnym do prawidłowego wykonania dokumentacji projektowej oraz realizacji przedmiotu Zamówienia.
3.6. W dokumentacji projektowej należy uwzględnić wszystkie prace, które są niezbędne do wykonania Zamówienia. Wszystkie skutki, także finansowe jakichkolwiek błędów występujących
w dokumentacji obciążają Wykonawcę.
3.7. Zaktualizować strefy zagrożenia wybuchem (jeśli wymagane).
3.8. Przygotować arkusze danych dla systemu SAP PM/CMMC ( tj. Arkusze LF i Arkusze EQ – wzory arkuszy zostaną udostępnione wybranemu Wykonawcy) oraz przekazać wersję elektroniczną dokumentacji technicznej, dla celów w/w systemów.
3.9. Przeprowadzić analizę zagrożeń i zdolności operacyjnych (HAZOP) oraz uwzględnić w swoich pracach wyniki w/w oceny dla instalacji będącej przedmiotem Zamówienia, przy uczestnictwie
i akceptacji Zamawiającego.
3.10. Przekazać wytyczne do aktualizacji instrukcji bezpieczeństwa pożarowego.
3.11. Wykonać dokumentację związaną z rejestracją i odbiorem aparatów oraz urządzeń w UDT bądź zaktualizować istniejącą dokumentację (jeśli wymagane).
3.12. Zamawiający zastrzega sobie prawo uzgadniania dokumentacji projektowej zgodnie
z obowiązującymi Procedurami i Zarządzeniami Wewnętrznymi obowiązującymi w GA S.A.. Ponadto Wykonawca będzie przekazywał do Kierownika Projektu mailowo każdego ostatniego dnia miesiąca raport ze stanu zaawansowania prac projektowych oraz realizacji robót na zadaniu.
3.13. Wszystkie prace objęte przedmiotem Zamówienia winny być wykonane zgodnie
z obowiązującymi przepisami, normami i warunkami technicznymi wykonania i odbioru prac, przepisami bhp, p.poż., ochrony środowiska a w szczególności wymagań określonych
w Zarządzeniach Wewnętrznych i Procedurach Systemów Zarządzania obowiązujących na terenie spółki Grupa Azoty S.A.
3.14. Zastosowane materiały i urządzenia powinny być nowe i nieużywane, winny pochodzić od firm uznanych na rynku Unii Europejskiej, posiadać wymagane prawem: atesty, certyfikaty i/lub deklaracje zgodności oraz gwarancje producenta, dla zapewnienia niezawodnej pracy.
W związku z wymogiem zastosowania pełnej zamienności oraz unifikacji w zakresie materiałów i urządzeń winny być one uzgodnione i zaakceptowane w formie pisemnej przez Inwestora zarówno na etapie projektowania jak i realizacji przedmiotu Zamówienia.
3.15.Wymaga się, aby wszelkie zastosowane materiały oraz rozwiązania techniczne,
a nieuszczegółowione w przekazanej dokumentacji były zarówno dobrej jakości jak i ekonomiczne pod względem ceny zakupu i eksploatacji oraz posiadały dopuszczenie do stosowania w kraju realizacji inwestycji.

Wymagania dla Wykonawcy dotyczące realizacji Zamówienia:
3.16. Wykonawca zobowiązany jest do przedłożenia przedmiarów, kosztorysów szczegółowych dla całego zakresu prac i we wszystkich branżach (z określeniem specyfikacji wycenionych urządzeń, osprzętu, materiałów, itp.),
3.17. Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich wymaganych prawem
i normami dokumentów, w tym decyzji administracyjnych, wymaganych przy tego typu robotach budowlanych (projekty w wersji papierowej i elektronicznej – rozszerzenia plików dwg. i doc.).
3.18. Uzyskanie pozytywnych opinii na skutek zawiadomienia właściwego organu o zakończeniu budowy jeśli będzie wymagane.
3.19. Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie – jeśli wymagane
3.20.Wymagane jest uczestnictwo w spotkaniach organizowanych przez uprawnionych
do uczestniczenia w nich Przedstawicieli Stron Umowy w umówionych przez nich terminach, odbywające się przed przystąpieniem do realizacji Prac oraz w trakcie ich trwania, celem bieżącego omawiania zakresu prac oraz technologii ich wykonania. Celem spotkań jest koordynacja prac służąca wyeliminowaniu zagrożeń mogących skutkować niewłaściwym lub nieterminowym zrealizowaniem Przedmiotu Umowy.
3.21. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia uczestnictwa w spotkaniach koordynacyjnych oraz komisjach odbiorowych GA S.A. uprawnionych i decyzyjnych jego Przedstawicieli,
a w szczególności uprawnionego Kierownika Budowy/Robót.
3.22. Czynny udział w odbiorach technicznych (wewnątrzzakładowych, PIN, itd.) oraz w rozruchu technologicznym i przekazaniu do eksploatacji.
3.23. Wszelkie uzgodnienia i odbiory w stosownych służbach wraz z uzyskaniem odpowiednich zgód (tam gdzie wymagane).
3.24. Zapewnienie wykonania oraz kierowania pracami i robotami objętymi umową przez osoby posiadające stosowne kwalifikacje zawodowe i uprawnienia budowlane wymagane przepisami obowiązującego prawa.
3.25. Przekazanie oświadczenia osoby powołanej na stanowisko Kierownika Budowy/Robót
o przyjęciu obowiązków Kierownika Budowy/Robót wraz z oświadczeniem o przynależności do izby samorządu oraz posiadaniu ubezpieczenia od odpowiedzialności.
3.26. Zapewnienie obecności zgłoszonego Kierownika Budowy na terenie budowy w trakcie realizacji robót oraz Kierowników Robót w trakcie trwania prac odpowiadających ich specjalności.
3.27. Ustanowienie Koordynatora ds. BHP (jeśli wymagane).
3.28. Przedłożenie przed rozpoczęciem prac dokumentów uprawniających pracowników do eksploatacji maszyn i urządzeń, które będą używane do celów wykonania prac. Ponadto w/w pracownicy zobowiązani są do posiadania tych dokumentów, w celu ewentualnego okazania ich uprawnionym osobom. Wykonawca w szczególności zobowiązany będzie do przestrzegania przepisów zawartych w procedurze wewnętrznej obowiązującej w Grupie GA S.A. P-719 i P-720 (Procedury zostaną udostępnione wybranemu Wykonawcy).
3.29. Protokolarne przejęcie placu budowy od Zamawiającego w terminie nie późniejszym niż
7 dni od otrzymania Zamówienia lub Umowy.
3.30. Opracowanie dokumentacji realizacyjnej m.in. plan BIOZ, projekt organizacji robót (POR), planu kontroli jakości itd..
3.31. Uzyskanie wszystkich wymaganych zgód na wejście w teren GA S.A..
3.32. Wykonanie zaplecza budowy, zabezpieczenia i oznakowanie terenu budowy.
3.33. Zapewnienia na własny koszt podłączenia i rozliczenia za media (np. energię elektryczną) po stosownym podpisaniu z GA S.A. Umowy.
3.34. Szkolenia BHP pracowników przeprowadzone zgodnie z wymogami Zamawiającego/ przepisów prawa oraz zapewnienia sprzętu ochrony indywidualnej, a w szczególności maski
z pochłaniaczem wielogazowym.
3.35. Pokrycie kosztów przepustek stałych upoważniających do wejścia na teren GA S.A..
3.36. Wykonanie dokumentacji fotograficznej terenu przed realizacją inwestycji oraz dla wszystkich prowadzonych robót, a w szczególności robót zanikających.
3.37. Obsługa geodezyjna wraz z inwentaryzacją powykonawczą (jeśli będzie wymagana).
3.38. Każdorazowe zgłaszanie pojazdów wwożących i wywożących materiały budowlane, sprzęt oraz odpady powstałe w wyniku realizacji przedmiotu Zamówienia poprzez podanie danych kierowcy oraz pojazdu.
3.39. Składowanie materiałów niezbędnych do realizacji zadania oraz ich zabezpieczenie wyłączenie w obrębie placów odkładczych wyznaczonych przez Zleceniodawcę.
3.40. Likwidacja zaplecza i uporządkowanie terenu po zakończeniu budowy wraz z wywozem odpadów na podstawie kart odpadów, na koszt własny.
3.41. Zapewnienie właściwej utylizacji zdemontowanych odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz przestrzegania przepisów wewnątrzzakładowych GA S.A. zawartych
w Instrukcji I-705/3 Gospodarka odpadowa (Instrukcja zostanie udostępniona wybranemu Wykonawcy). Prosimy o podanie numeru wpisu do elektronicznego rejestru BDO.
3.42. Złożenie złomu stalowego we wskazane miejsce na terenie GA S.A..
3.43. Przekazanie dokumentacji jakościowo-odbiorowej i powykonawczej (protokoły odbioru, próby, certyfikaty, świadectwa, itp.).
3.44. Przeprowadzenie pełnych prób, badań, testów oraz rozruch i przekazanie do eksploatacji.
3.45. Opracowanie niezbędnych instrukcji m.in. obsługi, instrukcji stanowiskowych według wzoru GA S.A. itp.
3.46. Przeprowadzenie szkoleń pracowników Zamawiającego.
3.47. Prace realizowane będą co do zasady w dni robocze. Należy jednak uwzględnić koniczność prac zmianowych, prac w sobotę oraz wykonywania ich przy czynnych instalacjach technologicznych oraz czynnej obsłudze Użytkownika. W/w prace mogą być realizowane wyłącznie po uzgodnieniu z Zleceniodawcą.
Wszystkie prace, które będą wymagały postojów technologicznych będą musiały być odpowiednio wcześniej uzgadniane z Użytkownikiem i nie mogą wpłynąć na Oferowany/Umowny termin realizacji prac.
UWAGI:
- Szczegółowy zakres Zamówienia określono w załączniku nr 14 do SIWZ. Wersja elektroniczna dokumentów możliwa do pobrania po przesłaniu na adres biuro.przetargow@grupaazoty.com Oświadczenia o zachowaniu poufności - według wzoru stanowiącego załącznik nr 11 do SIWZ podpisane przez osoby upoważnione do reprezentowana Oferenta elektronicznie przy użyciu certyfikatu kwalifikowanego.
- Wykonawca jest zobowiązany do zapoznania się z przekazaną przez Zamawiającego Dokumentacją oraz poinformowanie w formie pisemnej i uzyskanie pisemnych wyjaśnień wszelkich zastrzeżeń, rozbieżności, błędów, sprzeczności pomiędzy dokumentacjami, rysunkami i specyfikacjami. Brak wypełnienia powyższego obowiązku ze strony Wykonawcy będzie uważany za brak zastrzeżeń do SIWZ. Wszelkie zmiany dokonane w dokumentacji przez Zamawiającego w okresie niniejszego postępowania przetargowego włączając, ale nie ograniczając się do odpowiedzi na pytania Oferentów będą stanowiły integralną część dokumentacji przetargowej.
- Wymagane jest stosowanie się przy realizacji robót do przepisów wewnętrznych zakładowych:
 Zarządzeń Wewnętrznych,
 Procedur Systemu Zarządzania tj. P-719 i P-720,
 Zarządzenia Wewnętrzne i Procedury do wglądu lub do przekazania w formie elektronicznej.

4. Harmonogram zadania:
Oferent zobligowany jest dostarczyć wraz z ofertą wstępny harmonogram wykonania całości prac.
Wykonawca w ciągu 7 dni od daty otrzymania Umowy (lub Zamówienia) zobowiązany będzie do przedłożenia i akceptacji ostatecznego harmonogramu rzeczowo-finansowego, w którym wyodrębnione zostaną poszczególne elementy z niezbędnymi wszystkimi pracami do wykonania przedmiotu Zamówienia, oraz zostaną uwzględnione postoje remontowe i technologiczne instalacji na terenie GA S.A. wraz z czasem niezbędnym na dostawy armatury i urządzeń. 

5. Termin /-ny realizacji przedmiotu Zamówienia:
Wykonawca zaoferuje/zaproponuje terminy realizacji przedmiotu Zamówienia według Formularza Ofertowego – załącznik nr 1 do SIWZ z uwzględnieniem terminu zakończenia zadania.
Oczekiwane terminy realizacji Zamówienia:
Wykonanie całości prac do 30.06.2024 r..

6. Warunki gwarancji
Wykonawca udzieli gwarancji jakości wykonanych Prac będących przedmiotem zawartej umowy, jednak nie krótszej niż 60 miesięcy, liczonej od daty podpisania bezusterkowego Protokołu Odbioru Końcowego (Okres Gwarancji).
Na dostarczone elementy, obowiązuje Gwarancja Producenta. Okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert.
Każda pozycja dostaw, która nie spełnia wymagań zapytania w zakresie rozwiązań konstrukcyjnych, zastosowanych materiałów lub wykonawstwa zostanie natychmiast (w czasie ustalonym przez strony) zastąpiona przez Oferenta właściwą pozycją wolną od wad na koszt Oferenta.

7. Wizja lokalna
Warunkiem przyjęcia oferty przez Zamawiającego jest dokonanie wizji lokalnej przez Oferenta.
Zgłoszenia udziału w wizji lokalnej należy dokonać przez przesłanie na adres biuro.przetargow@grupaazoty.com wypełnionego Załącznika nr 8 do SIWZ podpisanego przez osoby upoważnione do reprezentowania Oferenta elektronicznie przy użyciu certyfikatu kwalifikowanego.
Kontakt do osób biorących udział w wizji, dla wcześniejszego telefonicznego uzgodnienia terminu:
Magdalena Mirek -       tel.785 780 135; e-mail: magdalena.mirek@grupaazoty.com
Andrzej Biedrzycki -       tel.785 780 984; e-mail: andrzej.biedrzycki@grupaazoty.com
Oferent pod rygorem nieważności, jest zobowiązany dołączyć do oferty oświadczenie o przeprowadzonej wizji lokalnej – Załącznik nr 9 do SIWZ.
Zamawiający wyznacza terminy przeprowadzania wizji lokalnej w dniach: wtorek i czwartek, w godzinach od 09.00 do 12.00. (po wcześniejszym telefonicznym /e-mailowym uzgodnieniu terminu).
Oferent jest zobowiązany do zapoznania się z warunkami lokalnymi i lokalizacją terenu budowy, a w tym w szczególności: możliwości dojazdu, transportu i rozładunku materiałów budowlanych na teren budowy, warunkami geologicznymi i wodnymi, istniejącymi sieciami
i instalacjami podziemnymi, możliwościami zapewnienia dostaw mediów na potrzeby prowadzenia wszelkich robót oraz odprowadzenia ścieków i wód z terenu budowy. Oferent jest zobowiązany do wykonania na koszt własny wszelkich dodatkowych badań i sprawdzeń, które w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących realizacji Zadania dadzą im podstawę do przedstawienia kompletnej
i wiążącej oferty wykonania robót. Brak zapoznania się Oferenta z warunkami lokalnymi
i lokalizacją budowy, nie zwalnia Oferenta z obowiązku przedstawienia kompletnej oferty,
a następnie ze zobowiązań objętych przedmiotem umowy realizacji Prac remontowych .
Oferent na własny koszt zapewni własnej załodze/podwykonawcom niezbędne szkolenia bhp przeprowadzone przez Biuro Bezpieczeństwa _Procesowego i Ochrony Pracy GA S.A. oraz wystąpi
o przepustki umożliwiające wjazd na teren zakładu. Oferent zapewni we własnym zakresie odpowiednią odzież roboczą i ochronną (w tym maski przeciwgazowej i innych właściwych środków ochrony osobistej) upoważniającą do prac w w/w strefie. Orientacyjny koszt szkolenia BHP na osobę wynosi 28,00 PLN netto.
Oferent jest zobowiązany do uwzględnienia nakładów wynikających z warunków lokalnych
i lokalizacji terenu budowy w swojej ofercie.


Produkty:

Lp. Nazwa produktu Ilość Jednostka Indeks Załącznik/Link Uwagi
1. Modernizacja instalacji przygotowania i dozowania mleka wapiennego dla potrzeb dekarbonizacji wody przemysłowej. 1 US Czytaj

Kryteria formalne (warunki udziału w postępowaniu):

  1. Termin płatności: 30 dni
  2. Miejsce dostawy: siedziba Zamawiającego
  3. Koszt transportu: po stronie dostawcy
  4. Przeczytałem i potwierdzam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną
  5. Oświadczam, że zapoznałem się i potwierdzam treść załączonego Oświadczenia o przepisach sankcyjnych
  6. Oświadczamy, że zapoznaliśmy się i akceptujemy zapisy Ogólnych Warunków Zakupu Grupy Kapitałowej Grupa Azoty umieszczonych na stronie internetowej pod adresem: Ogólne warunki zakupu i sprzedaży
  7. Oświadczam ,że zapoznałem się z Kodeksem postępowania dla Partnerów biznesowych spółek z Grupy Kapitałowej Grupa Azoty umieszczonym na stronie internetowej pod adresem compliance.grupaazoty.com
  8. Oświadczamy, że zapoznaliśmy się i akceptujemy zapisy Ogólnych Warunków Zamówień Grupy Kapitałowej Grupa Azoty umieszczonych na stronie internetowej pod adresem: Ogólne warunki zakupu i sprzedaży

Kryteria oceny oferty

  1. Gwarancja - 20%
  2. Referencje - 10%
  3. Cena - 70%

Dodatkowe warunki formalne:

Warunki udziału w postępowaniu zgodnie z SIWZ

Pytania do postępowania w ramach zapytania ofertowego "Przetarg 133/P/2022 Modernizacja instalacji przygotowania i dozowania mleka wapiennego dla potrzeb dekarbonizacji wody przemysłowej."

Lp. Tytuł pytania Data wysłania pytania Status
1. Pytania nr 3 2022-11-07 14:07

Dodatkowe pytania do oferty



Załączniki:


Waluta: PLN

Data i godzina rozpoczęcia przyjmowania ofert:

- - :

Data i godzina zakończenia przyjmowania ofert:

- - :

Data i godzina zakończenia zadawania pytań:

- - :

Uwaga:

1. Nasza firma wykorzystuje Platformę zakupową Logintrade jako narzędzie do kontaktów z dostawcami.

2. Oferty handlowe przyjmowane są tylko przez platformę zakupową.

3. Rejestracja w bazie dostawców naszej firmy, przeglądanie zapytań ofertowych oraz składanie ofert handlowych jest bezpłatne.

4. Jeśli nie posiadasz konta na platformie zakupowej Logintrade zarejestruj się w bazie dostawców w celu otrzymania loginu i hasła do swojego konta. Jedno konto dostawcy umożliwia otrzymywanie zapytań ofertowych od wielu kupców.

5. Aby przeglądać zapytania ofertowe od firmy, która je złożyła, musisz być zarejestrowany w jej bazie dostawców.

6. Regulamin Platformy zakupowej jest dostępny w panelu rejestracyjnym.



Ogłoszenie nieaktualne

Czas na składanie ofert upłynął...