Data wygenerowania zapytania ofertowego: 2024-05-15

Grupa Azoty SA Tarnów

Kwiatkowskiego 8

33-100 Tarnów

NIP: 8730006829

ZAPYTANIE OFERTOWE NR Z237/279910/aktualizacja1

SZANOWNY OFERENCIE

W tym zapytaniu możesz złożyć ofertę bez konieczności logowania się do platformy zakupowej.
Kliknij na końcu poniższej karty przycisk Złóż ofertę i kontynuuj zgodnie ze wskazówkami.

Tytuł zapytania

Treść zmian (aktualizacja):

Zamawiający publikuje treść pytań i odpowiedzi do SIWZ:
1.Proszę o informacje dotyczące wyburzanego basenu:
- wymiary basenu; Odpowiedź: Wysokość - 3350, Szerokość - 5130, Długość - 17350
-z czego basen jest zbudowany; Odpowiedź: Beton
-jaka jest lokalizacja basenu ( w budynku czy na zewnątrz); Odpowiedź: na zewnątrz

Treść zapytania:

Treść zapytania zgodna z SIWZ 37/P/2024

II. PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Wyburzenie basenu na Centrali Chłodniczej nr 6”.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
Etap I
Przed przystąpieniem do prac demontażowo – wyburzeniowych należy zabezpieczyć obiekt, wypompować wodę z basenu oraz usunąć zalegający materiał wypełniający basen w ilości około 40 m3.
Częściowe wyburzenie rusztu podporowego po zdemontowanych skraplaczach pionowych,
Wycięcie w dnie istniejącego „basenu” pasów o szer. ok. 1,20 m dokładnie w miejscu posadowienia nowego zbiornika amoniaku wg rys. nr 2512-0000-C60-002-000.

Po zakończeniu etapu I należy w miejscach wyciętych fragmentów dna wykonać i zabezpieczyć wykop do poziomu posadowienia fundamentów zbiornika.

Etap II

Do prac wyburzeniowych etapu II należy przystąpić po uzyskaniu przez fundamenty i konstrukcję wzmacniającą ściany pełnej wytrzymałości.
Etap II obejmuje:
- wyburzenie pozostałej części rusztu podporowego
- wyburzenie pozostałej części dna z pozostawieniem pasów szerokości ok 45 cm przy poprzecznych ścianach.
Wyburzenie dna zbiornika w etapie II musi być podzielone na podetapy i wykonywane odcinkami o szerokości ok 1,0 m, co pokazano na rys. nr 2512-0000-C60-003-000.
Szczegóły podziału na podetapy wyburzenia i zabudowy tacy zostaną podane na etapie projektu wykonawczego tacy.
Wszelkie prace przy wyburzeniach i wznoszeniu tacy zbiornika musza być skoordynowane pomiędzy Wykonawcą wyburzeń, a Wykonawcą tacy.

Etap III

Etap III obejmuje
- wyburzenie w ścianie istniejącego basenu przejścia o szer. ok. 1,50 m umożliwiającego wejście na podest tacy. Lokalizacja przejścia zostanie podana na etapie projektu wykonawczego tacy
- wyburzenie stalowej konstrukcji podestów usytuowanych nad basenem.

Całościowy i szczegółowy zakres prac zostanie przedstawiony Oferentom podczas obowiązkowej wizji lokalnej na obiekcie. Rysunki nr 2512-0000-C60-002-000, 2512-0000-C60-003-000 które stanowią załącznik nr 12 do SIWZ możliwe do pobrania w wersji elektronicznej po przesłaniu na adres biuro.przetargow@grupaazoty.com Oświadczenia o zachowaniu poufności- według wzoru stanowiącego Załącznik 11 do SIWZ, podpisanego przez osoby upoważnione do reprezentowana Oferenta elektronicznie przy użyciu ważnego certyfikatu kwalifikowanego.
Zamawiający zastrzega sobie prawo pomniejszenia zakresu Zamówienia. W takim przypadku wynagrodzenie Oferenta ulegnie odpowiedniemu pomniejszeniu o wartość prac zaniechanych na żądanie Zamawiającego. W związku z prawem Zamawiającego do zaniechania określonych prac, Oferentowi nie przysługuje żadne roszczenie z tytułu odstępnego, odszkodowania itp.

3. Warunki techniczne, jakim powinien odpowiadać przedmiot zamówienia:
Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z:

 Ustawą Prawo Budowlane 2024 https://prawobudowlane.org.pl/wp-content/uploads/2024/02/Ustawa-Prawo-budowlane-2024.pdf - reguluje działalność związaną z projektowaniem, budową, utrzymaniem oraz rozbiórką obiektów budowlanych. Najnowszy aktualny tekst jednolity ustawy Dz. U. 2023.682 ogłoszeniem Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 10 marca 2023 r. z późniejszymi zmianami.
 Ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2013, poz. 730 z późn. zmianami),
 Ustawą z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska
(Dz. U.2001 poz. 627 z późn. zmianami),
 Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 23 czerwca 2003 r. w sprawie informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (Dz. U. z 2003 r. Nr 120, poz. 1126).

Wymagania dodatkowe wykonania prac demontażowych:

o Ponieważ rejon planowanych prac znajduje się na terenie zakładu chemicznego, należy zwrócić szczególną uwagę na zachowanie wszystkich warunków bezpieczeństwa, higieny pracy i bezpieczeństwa pożarowego przy ich wykonywaniu, a zwłaszcza podczas wykonywania prac szczególnie niebezpiecznych.
o Przed rozpoczęciem prac Wykonawca koniecznie musi zapoznać się z procedurą P-719 z dnia 08.01.2021 r.
o Wykonywanie prac szczególnie niebezpiecznych możliwe jest wyłącznie na podstawie zezwolenia określonego w procedurze P-719. Do zatwierdzenia zezwolenia upoważniony jest Kierownik Wydziału, w razie jego nieobecności Z-ca Kierownika, Kierownik zmianowy lub osoba pisemnie upoważniona.
o Prowadzenie prac na obiekcie zagrożonym wybuchem lub na terenie wydzielonego obszaru zagrożonego wybuchem jest dopuszczalne pod warunkiem wykonania (w sposób określony w zezwoleniu) kontroli stężeń substancji wybuchowych w rejonie wykonywania prac oraz zachowania przez pracowników szczególnej ostrożności i realizacji prac zgodnie z warunkami podanymi w zezwoleniu.
o W trakcie prac teren powinien być prawidłowo zabezpieczony, ogrodzony, oświetlony i oznakowany między innymi za pomocą stosownych tablic ostrzegających o grożącym niebezpieczeństwie.
o Przed przystąpieniem do prac na terenie obiektu należy uzyskać każdorazowo pisemną zgodę jego Użytkownika.
o Istotne dla montażu wymiary i poziomy podane w niniejszym opracowaniu powinno się dodatkowo sprawdzić na budowie i w razie konieczności ewentualnie skorygować jeszcze przed ustawieniem elementów konstrukcyjnych.
o Wszelkie ewentualne uzupełnienia projektu, względnie inne uzgodnienia z Wykonawcą robót wynikłe w trakcie prowadzonych prac wykonane będą w ramach nadzoru autorskiego.
o Elementy budowli utrudniające lokalnie komunikację lub te, które ze względów bezpieczeństwa muszą być dodatkowo wyeksponowane należy pomalować na żółto-czarne ukośne pasy.
o Przed przystąpieniem do prac związanych z użyciem „otwartego ognia” należy każdorazowo uzyskać pisemną zgodę Użytkownika obiektu na prowadzenie ww. prac.
o Wszystkie materiały wykorzystywane do realizacji zamierzeń ujętych w niniejszym opracowaniu powinny posiadać odpowiednie atesty, certyfikaty i świadectwa dopuszczające do stosowania w budownictwie na terenie Polski. Produkty poszczególnych firm z branży chemii budowlanej powinny być stosowane zgodnie z ich przeznaczeniem, w ramach jednego systemu, ściśle według instrukcji i zaleceń producenta.
o Wszystkie prace budowlane powinny być prowadzone zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami, w tym BHP i p. poż oraz przepisami wewnętrznymi obowiązującymi w Grupie Azoty S.A., w szczególności:
 Zarządzenie wewnętrzne ZW/49/2021 Regulamin Ochrony Przeciwpożarowej dla Grupy Azoty S.A.,
 Instrukcja I-602-4 wydanie 11/2021 z 10.09.2021 r. w sprawie klasyfikacji obiektów pod względem zagrożenia wybuchem,
 Zarządzenie Wewnętrzne Nr 12/2021 z dnia 08.01.2021 r. w sprawie zasad stosowania środków ochrony indywidualnej w ZAT GA S.A.,
 Instrukcja IB-8 z dnia 29.01.2022 r. “Minimalne wymagania dotyczące bhp, związane z możliwością wystąpienia w miejscu pracy atmosfery wybuchowej”.

o Z uwagi na charakter przewidywanych do wykonania robót budowlanych dla przedmiotowej inwestycji wystąpią lokalne strefy zagrożenia dla zdrowia lub życia ludzi.
o Strefy niebezpieczne należy właściwie oświetlić, ogrodzić i oznakować w sposób uniemożliwiający dostęp osobom postronnym. Przejścia pomiędzy i stanowiska pracy w strefie niebezpiecznej należy zabezpieczyć deskami ochronnymi.
o Odpowiednio wyznaczoną strefę niebezpieczną, w której istnieje zagrożenie spadania z wysokości przedmiotów, należy ogrodzić balustradami i oznakować tablicami ostrzegawczymi.
o Do zabezpieczeń stanowisk pracy na wysokości, przed upadkiem z wysokości, należy stosować środki ochrony zbiorowej, w szczególności balustrady, a w sytuacjach szczególnych, gdy nie ma możliwości stosowania ww. środków - środki ochrony indywidualnej, jak szelki bezpieczeństwa.
o Istniejące rurociągi i kable należy na czas trwania robót zabezpieczyć przed uszkodzeniem. Sposób zabezpieczenia uzgodnić z właściwymi służbami dysponującymi infrastrukturą.
o W widocznym miejscu winna wisieć tablica informacyjna budowy wraz z numerami telefonów:
  Pogotowie ratunkowe nr zakładowy 2600, 999
  Straż pożarna nr zakładowy 2500, 998
  Policja 997


Konieczność stosowania przez pracowników środków ochrony indywidualnej, zabezpieczającej przed skutkami zagrożeń:
 do pracy na wysokości założyć szelki oraz linki bezpieczeństwa wraz z amortyzatorami.
 dla ochrony głowy nosić kaski ochronne.
 podczas pracy nie spożywać posiłków, nie pić napojów, nie palić tytoniu.

Zasady bezpośredniego nadzoru na pracami szczególnie niebezpiecznymi przez wyznaczone w tym celu osoby:
 odbiór rusztowań winien odbyć się przed ich eksploatacją
 osobą odpowiedzialną do nadzoru nad pracami szczególnie niebezpiecznymi jest osoba kierująca całym zadaniem.

Wskazanie środków technicznych i organizacyjnych zapobiegających niebezpieczeństwom wynikającym z wykonywania robót budowlanych w strefach szczególnego zagrożenia zdrowia lub w ich sąsiedztwie zapewniających bezpieczną i sprawną komunikację umożliwiającą szybką ewakuację na wypadek pożaru, awarii i innych zagrożeń:
 Liczbę osób wykonujących prace oraz czas trwania narażenia ograniczy się do niezbędnego minimum,
 Materiały i odpady, pracownicy będą pakować w strefie odizolowanej od społeczeństwa.
 Odpady będą gromadzone selektywnie, bez możliwości ich zmieszania. Prosimy o podanie numeru BDO.
 Przygotowanie odpadów do transportu będzie obejmować kontrolę opakowań partii odpadów przeznaczonych do odbioru pod kątem prawidłowości, szczelności, czystości i oznakowania każdego opakowania, 
 Środki techniczne i organizacyjne, zapobiegające niebezpieczeństwom wynikającym z wykonywania robót budowlanych w strefach szczególnego zagrożenia zdrowia lub w ich sąsiedztwie; kaski ochronne, okulary ochronne, obuwie robocze, szelki wraz z linką bezpieczeństwa, maski twarzowe z pochłaniaczem wielogazowym na wypadek zagrożenia chemicznego. Zabezpieczenie miejsca prac poprzez stosowanie oznakowania, ogrodzenia. Oznakowanie dostępnych tras komunikacyjnych pracowników i sprzętu, oznakowanie wyjść ewakuacyjnych na wypadek awarii, pożaru i innych zagrożeń,
 Odzież ochronna wraz z obuwiem i sprzętem ochrony dróg oddechowych, używanym przy pracach związanych z demontażem, nie będą używane poza wyznaczonym miejscem pracy, będą przechowywane oddzielnie w wyznaczonym miejscu,
 Niedopuszczalne jest zdejmowanie środków ochrony układu oddechowego w strefie zanieczyszczonej. Wszelkich zmian elementów filtrujących należy dokonywać po wyjściu z tej strefy.
 Po skończonych pracach pracownicy oczyszczą teren robót i otoczenie terenu robót. Będzie to dokonywane z maksymalną starannością.
 Po wykonaniu prac demontażowych będzie sporządzony protokół stwierdzający poprawność wykonania prac.

Wszystkie prace objęte przedmiotem zamówienia winny być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami i warunkami technicznymi wykonania i odbioru robót demontażowych, przepisami bhp, p. poż., ochrony środowiska a w szczególności wymagań określonych w Zarządzeniach Wewnętrznych i Procedurach Systemów Zarządzania obowiązujących na terenie spółki Grupa Azoty S.A.
Wykonawca zobowiązany jest do posiadania przez cały okres realizacji zamówienia aktualnego wpisu do Bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami (BDO) i/lub aktualną (ważną) umowę z podmiotem/podwykonawcą posiadającym aktualny (ważny) wpis do rejestru w ramach BDO (Bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami) zgodnie z wymaganymi przepisami prawa w tym zakresie oraz okazywać taki dokument na każde żądanie Zamawiającego.

4. Harmonogram zadania:
Nie dotyczy na etapie SIWZ.

   5. Termin realizacji przedmiotu zamówienia:
Dwa miesiące od dnia podpisania Umowy.

   6. Warunki gwarancji:
Nie dotyczy.

7. Wizja lokalna
Warunkiem przyjęcia oferty przez Zamawiającego jest dokonanie wizji lokalnej przez Oferenta.
Zgłoszenia udziału w wizji lokalnej należy dokonać przez przesłanie na adres biuro.przetargow@grupaazoty.com wypełnionego Załącznika nr 6 do SIWZ podpisanego przez osoby upoważnione do reprezentowana Oferenta elektronicznie przy użyciu certyfikatu kwalifikowanego.
Kontakt do osób biorących udział w wizji, dla wcześniejszego telefonicznego uzgodnienia terminu:

Krzysztof Foszcz kom. 785 780 360 e- mail: krzysztof.foszcz@grupaazoty.com
Piotr Wróbel kom. 785 780 490 e- mail: piotr.wrobel@grupaazoty.com 

Oferent pod rygorem nieważności, jest zobowiązany dołączyć do oferty oświadczenie o przeprowadzonej wizji lokalnej – Załącznik nr 7 do SIWZ.
Zamawiający wyznacza terminy przeprowadzania wizji lokalnej w dniach: od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 13.00 (po wcześniejszym telefonicznym /e-mailowym uzgodnieniu terminu).
Oferent jest zobowiązany do zapoznania się z warunkami lokalnymi i lokalizacją terenu wykonywanej usługi, a w tym w szczególności: możliwości dojazdu, transportu i rozładunku materiałów, narzędzi niezbędnych do wykonania prac, warunkami geologicznymi i wodnymi, istniejącymi sieciami i instalacjami podziemnymi, możliwościami zapewnienia dostaw mediów na potrzeby prowadzenia wszelkich prac oraz odprowadzenia ścieków i wód z terenu objętego usługą. Brak zapoznania się Oferenta z warunkami lokalnymi i lokalizacją wykonywanej usługi, nie zwalnia Oferenta z obowiązku przedstawienia kompletnej oferty, a następnie ze zobowiązań objętych przedmiotem umowy realizacji usługi.
Oferent na własny koszt zapewni własnej załodze/podwykonawcom niezbędne szkolenia bhp przeprowadzone przez Biuro Bezpieczeństwa Procesowego i Ochrony Pracy GA S.A. oraz wystąpi o przepustki umożliwiające wjazd na teren zakładu. Wykonawca zapewni we własnym zakresie odpowiednią odzież roboczą upoważniającą do prac w w/w strefie. Orientacyjny koszt szkolenia BHP na osobę wynosi 28,00 PLN netto
Oferent jest zobowiązany do uwzględnienia nakładów wynikających z warunków lokalnych i lokalizacji terenu wykonywanej usługi w swojej ofercie.

III. PODWYKONAWSTWO, KONSORCJUM.
Zamawiający dopuszcza udział Podwykonawców w realizacji zamówienia.
Przez Podwykonawcę należy rozumieć osobę fizyczną, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, a posiadającą zdolność prawną, która zawarła z Oferentem, zaakceptowaną przez Zamawiającego w formie pisemnej pod rygorem nieważności, Umowę o podwykonawstwo na wykonanie części prac objętych Przedmiotem Umowy.
Powierzenie przez Oferenta części zakresu przedmiotu zamówienia podwykonawcy wymagać będzie akceptacji Zamawiającego. W tym celu Oferent, przed powierzeniem prac podwykonawcy przedstawi Zamawiającemu do akceptacji wzór umowy z podwykonawcą.
Oferent jest zobowiązany do wskazania w swojej ofercie Podwykonawców wskazanych w Załączniku nr 9 do SIWZ (Lista Podwykonawców), wraz z dokumentami uprawniającymi Podwykonawcę do realizacji danego zakresu prac jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania.
Oferent odpowiada za działania lub zaniechania Podwykonawców, ich przedstawicieli lub pracowników
jak za własne działania lub zaniechania.

Zamawiający zastrzega sobie prawo w wyjątkowych sytuacjach zlecić część robót bezpośrednio Podwykonawcy.

Oferent nie może zlecić Podwykonawcom realizacji całości zakresu zamówienia – Szacunkowy udział Podwykonawców w realizacji zakresu zamówienia nie może przekroczyć 50%. 

Zamawiający uprawniony jest do kontrolowania działań Podwykonawców w zakresie bhp i ochrony środowiska na każdym etapie w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia.
W przypadku stwierdzenia przez Zamawiającego lub Oferenta nieprzestrzegania przez Podwykonawcę ustalonych i zaakceptowanych wymagań w zakresie bhp i ochrony środowiska, Oferent ma obowiązek przerwać prace i potwierdzić pisemnie (Notatka) zaistniałą sytuację z podaniem przyczyn przerwania prac.
Dopuszczenie Podwykonawcy do podjęcia przerwanych prac będzie możliwe po wdrożeniu przez niego skutecznych działań gwarantujących spełnienie wymagań zawartych w Umowie.
Ponadto Oferent zobowiązany jest do sprawdzania dowodów:
- na spełnienie przez Podwykonawcę wymagań formalno-prawnych, przed zawarciem Umowy, (decyzje i pozwolenie),
- sprawności technicznej (maszyn, urządzeń, wyposażenia w sprzęt ochrony osobistej), 
- kompetencji personelu Podwykonawców (zdrowotne, wiedza zawodowa i bhp), przed dopuszczeniem do wykonania pracy.
O powyższym Oferent ma obowiązek powiadomić Zamawiającego dołączając kserokopie dokumentów potwierdzających stan faktyczny.
Podwykonawca zobowiązany jest do informowania Oferenta o zagrożeniach mogących wystąpić podczas wykonywania prac i do zgłoszenia zdarzeń potencjalnie wypadkowych powstałych w czasie realizacji Umowy.
Nadzór nad realizacją przedmiotu Umowy prowadzony jest przez Zamawiającego, a wykonanie prac potwierdzane jest comiesięcznym Protokołem odbioru wykonanych robót. 
Oferent będzie zobowiązany załączać do okresowych świadectw płatności potwierdzonych oświadczeń
o zapłacie na rzecz Podwykonawców.      

Konsorcjum. Udział w postępowaniu Oferentów wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Dopuszcza się wspólne ubieganie się Oferentów o udzielenie zamówienia w formie konsorcjum. 
W przypadku konsorcjum należy do oferty dołączyć Umowę zawierającą, co najmniej:
1. oznaczenie stron,
2. oznaczenie celu gospodarczego, dla którego umowa została zawarta,
3. oznaczony czas trwania Umowy (co najmniej czas realizacji zamówienia, niedopuszczalne jest załączanie Umowy przedwstępnej ani zawartej pod warunkiem wygrania przetargu),
4. określenie zakresu działania poszczególnych stron Umowy,
5. potwierdzenie solidarnej odpowiedzialności członków konsorcjum wobec Zamawiającego,
6. sposób ustania konsorcjum.

Oferenci wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia powinni łącznie spełniać warunki niniejszej specyfikacji.

IV. CENA OFERTY
W ofercie należy podać ceny wykonania przedmiotu zamówienia wg Załącznika nr 1 do SIWZ ”Formularz ofertowy”. Cena powinna być podana w złotych polski (PLN) cyfrowo i słownie netto/brutto.
Przedstawione w ofercie cena całkowita usługi netto będzie ceną licytowaną podczas etapu negocjacji, w formie aukcji elektronicznej na Platformie Zakupowej, do której zostaną zaproszeni Oferenci spełniający kryteria formalne.
Do oferty należy dołączyć podpisany Formularz Ofertowy – Załącznik nr 1 do SIWZ , a na Platformie Zakupowej umieścić podpisaną elektronicznie ważnym podpisem kwalifikowanym ofertę wraz ze wszystkimi załącznikami.


Wadium
Wymagane jest wadium w wysokości 5.000 PLN (słownie: pięć tysięcy złotych), wniesione przed upływem terminu składania ofert.

Produkty:

Lp. Nazwa produktu Ilość Jednostka Indeks Załącznik/Link Uwagi
1. WYBURZENIE BASENU NA CENTRALI CHŁODNICZEJ NR 6 1 US Czytaj

Kryteria formalne (warunki udziału w postępowaniu):

  1. Miejsce dostawy: siedziba Zamawiającego
  2. Koszt transportu: po stronie dostawcy
  3. Przeczytałem i potwierdzam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną
  4. Oświadczam, że zapoznałem się i potwierdzam treść załączonego Oświadczenia o przepisach sankcyjnych
  5. Oświadczam ,że zapoznałem się z Kodeksem postępowania dla Partnerów biznesowych spółek z Grupy Kapitałowej Grupa Azoty umieszczonym na stronie internetowej pod adresem compliance.grupaazoty.com

Kryteria oceny oferty

  1. Cena - 100%

Dodatkowe warunki formalne:

Warunki udziału w postępowaniu zgodnie z SIWZ 37/P/2024

Pytania do postępowania w ramach zapytania ofertowego "Przetarg 37/P/2024 WYBURZENIE BASENU NA CENTRALI CHŁODNICZEJ NR 6"

Lp. Tytuł pytania Data wysłania pytania Status
Brak wyników do wyświetlenia

Dodatkowe pytania do oferty



Załączniki:


Waluta: PLN

Data i godzina rozpoczęcia przyjmowania ofert:

- - :

Data i godzina zakończenia przyjmowania ofert:

- - :

Data i godzina zakończenia zadawania pytań:

- - :

Uwaga:

1. Nasza firma wykorzystuje Platformę zakupową Logintrade jako narzędzie do kontaktów z dostawcami.

2. Oferty handlowe przyjmowane są tylko przez platformę zakupową.

3. Rejestracja w bazie dostawców naszej firmy, przeglądanie zapytań ofertowych oraz składanie ofert handlowych jest bezpłatne.

4. Jeśli nie posiadasz konta na platformie zakupowej Logintrade zarejestruj się w bazie dostawców w celu otrzymania loginu i hasła do swojego konta. Jedno konto dostawcy umożliwia otrzymywanie zapytań ofertowych od wielu kupców.

5. Aby przeglądać zapytania ofertowe od firmy, która je złożyła, musisz być zarejestrowany w jej bazie dostawców.

6. Regulamin Platformy zakupowej jest dostępny w panelu rejestracyjnym.



Ogłoszenie nieaktualne

Czas na składanie ofert upłynął...