Data wygenerowania zapytania ofertowego: 2025-11-12
„Wydobycie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 z sektora AB-1-2, zlokalizowanego na terenie składowiska odpadów „za rzeką Biała” – sektor AB-1-2 wraz z ich transportem na teren kwatery wschodniej składowiska odpadów „Czajki II”
1. Opis przedmiotu zamówienia.
1.1. Wydobycie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 z sektora AB-1-2, zlokalizowanego na terenie składowiska odpadów „za rzeką Biała” przy ul. Czystej w Tarnowie:
a) Wykonawca będzie wydobywał odpady przy użyciu koparki linowej lub podsiębiernej, dostosowując się do wymogów zawartych w decyzji administracyjnej, regulującej kwestię wydobycia odpadów o kodzie 19 08 05 z sektora AB-1-2 – pkt. V.F.2.2 Decyzji Marszałka Województwa Małopolskiego z dn. 16.02.2024 r., znak: SR-III.7222.15.2023.BK, stanowiącej załącznik nr 8 do SIWZ;
b) Wykonawca zabezpieczy niezbędny sprzęt, do prawidłowego wykonania przedmiotu Umowy oraz teren realizowanych robót wydobywczych zgodnie z wymogami i standardami BHP. W miejscach prowadzonego wydobycia umieszczane będą tablice informacyjne, a teren wydobycia będzie zabezpieczony i znakowany taśmami.
c) Zamawiający określał będzie każdorazowo ilość odpadów, które mogą zostać wydobyte w danym dniu, przy czym średnia ilość wynosić będzie ok. 220 Mg na dobę;
d) Określenie masy wydobytych odpadów odbywało się będzie na podstawie wskazań wagi samochodowej Zamawiającego, zlokalizowanej na składowisku odpadów „za rzeką Biała” lub na składowisku odpadów „Czajki I i II”;
e) z uwagi na konieczność skoordynowania prac związanych w wydobyciem odpadu z sektora AB-1-2 z pracami rekultywacyjnymi realizowanymi na kwaterze wschodniej składowiska odpadów „Czajki II”, realizacja usługi uzgadniana będzie na bieżąco;
f) prace nie mogą być prowadzone w nieodpowiednich warunkach pogodowych, tj. w przypadku obfitych opadów atmosferycznych (deszczu, śniegu), silnych wiatrów, wysokich oraz ujemnych temperatur uniemożliwiających prowadzenie prac;
g) w przypadku wystąpienia uciążliwości odorowej podczas wydobycia odpadu, prace wydobywcze zostaną natychmiast wstrzymane, do momentu poprawy sytuacji.
1.2. Załadunek odpadów do szczelnych kontenerów stalowych Wykonawcy, o pojemności 32 m2 lub bezpośrednio na środki transportu Wykonawcy, przystosowanych do przewozu osadów ściekowych.
1.3. Transport odpadów na kwaterę wschodnią składowiska odpadów „Czajki II”, zlokalizowaną w m. Bobrowniki Wielkie:
a) środki transportu Wykonawcy (kontenery, naczepy lub przyczepy) będą odpowiednio uszczelnione, a także zabezpieczone, poprzez przykrycie ich np. za pomocą plandeki, uniemożliwiającej wtórną emisję odpadów lub odcieków do środowiska, a także emisję zanieczyszczeń do powietrza (w tym uciążliwość odorową);
b) odległość między sektorami (w dwie strony) stanowi ok. 12 km;
c) Wykonawca, na bieżąco będzie dbał o czystość dróg dojazdowych, którymi odbywał się będzie transport odpadów;
d) Koła pojazdów wyjeżdżających z terenu składowiska należy oczyszczać w myjce samochodowej.
1.4. Wyładunek odpadów na kwaterę wschodnią składowiska odpadów „Czajki II”, w miejscach wskazanych przez prowadzącego składowisko.
2. Wizja lokalna.
Warunkiem koniecznym do złożenia oferty jest przeprowadzenie wizji lokalnej w terenie, po wcześniejszym ustaleniu terminu i godziny wizji z Panem Zbigniewem Flądro, e-mail: Zbigniew.Fladro@grupaazoty.com
| Lp. | Nazwa produktu | Ilość | Jednostka | Indeks | Załącznik/Link | Uwagi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | cena za Mg wydobytego, przetransportowanego i wyładowanego odpadu | 1 | TO | - | Czytaj |
Kryteria oceny oferty
| Lp. | Tytuł pytania | Data wysłania pytania | Status |
|---|---|---|---|
| Brak wyników do wyświetlenia | |||
Dodatkowe pytania do oferty
Załączniki:
Zapisz
ZAŁĄCZNIK NR 8 DO SIWZ POZWOLENIE ZINTEG_ zmiana z dnia 16_02_2024 -za rz_Biała-.pdf
2275485 kB
Zapisz
ZAŁĄCZNIKI EDYTOWALNE DO SIWZ.docx
58255 kB
Zapisz
Waluta: PLN
Data i godzina rozpoczęcia przyjmowania ofert:
- - :Data i godzina zakończenia przyjmowania ofert:
- - :Data i godzina zakończenia zadawania pytań:
- - :1. Nasza firma wykorzystuje Platformę zakupową Logintrade jako narzędzie do kontaktów z dostawcami.
2. Oferty handlowe przyjmowane są tylko przez platformę zakupową.
3. Rejestracja w bazie dostawców naszej firmy, przeglądanie zapytań ofertowych oraz składanie ofert handlowych jest bezpłatne.
4. Jeśli nie posiadasz konta na platformie zakupowej Logintrade zarejestruj się w bazie dostawców w celu otrzymania loginu i hasła do swojego konta. Jedno konto dostawcy umożliwia otrzymywanie zapytań ofertowych od wielu kupców.
5. Aby przeglądać zapytania ofertowe od firmy, która je złożyła, musisz być zarejestrowany w jej bazie dostawców.
6. Regulamin Platformy zakupowej jest dostępny w panelu rejestracyjnym.