Enquiry creation date: 2025-12-01
Przedmiotem zapytania jest realizacja zadania pn. Zakup i wdrożenie oprogramowania odpowiadającego za komunikację z OIRE w ramach systemu CSIRE ( realizacja Procesów CSIRE ) i w oparciu o obowiązujące Standardy Wymiany Informacji oraz integracja z istniejącym system akwizycyjno-rozliczeniowym funkcjonującym w Grupie Azoty S.A.. Integracja z CSIRE polegać ma na dostosowaniu systemów informatycznych Grupy Azoty S.A. do wymogów CSIRE, aby umożliwić wymianę danych o zużyciu energii, umowach i rozliczeniach zgodnych ze specyfikacją OIRE (Operatora Informacji Rynku Energii) oraz certyfikacja systemu i produkcyjne uruchomienie do dnia 01.07.2026 r. (przystąpienie Grupy Azoty S.A. do CSIRE).
| Item | Product name | Quantity | Unit | Index | Attachment/Link | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Usługa informatyczna | 1 | ST | - | Read |
Offer evaluation criteria
Grupa Azoty S.A. jest przedsiębiorstwem energetycznym, pełniącym funkcję Operatora Sieci Dystrybucyjnej (OSDn) oraz sprzedawcy energii elektrycznej. Zmiany w ustawie Prawo energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 r. wynikające z przepisów Nowelizacji ustawy Prawo energetyczne zobowiązują uczestników rynku energii do realizacji wyznaczonych procesów biznesowych poprzez komunikację za pośrednictwem CSIRE (Centralnego Systemu Informacji o Rynku Energii).
Grupa Azoty S.A. obecnie posiada system akwizycji i przetwarzania danych wraz z modułami rozliczeniowymi „Energia 4” firmy Numeron.
· imię, nazwisko i adres oferenta albo nazwę firmy oraz siedzibę, jeżeli oferentem jest osoba prawna lub inny podmiot,
· datę sporządzenia oferty,
· oferowaną cenę netto na wykonanie przedmiotu zapytania,
· proponowane warunki płatności,
· termin/harmonogram wykonania prac/wdrożenia,
· termin ważności oferty,
· opis proponowanych rozwiązań realizacyjnych/opis oprogramowania,
· miesięczny koszt (ryczałt) wsparcia serwisowego dla Użytkowników systemu po okresie nieodpłatnego serwisu w ramach gwarancji.
·
referencje
Ogłoszenie dotyczy Badania Rynku i ewentualne, przyszłe zamówienie realizowane będzie w odrębnym procesie zakupowym. Dane pozyskane od uczestników Badania wykorzystywane będą wyłącznie na wewnętrzne potrzeby Zamawiającego i nie będą udostępniane stronom trzecim. Koszty związane z uczestnictwem w Badaniu Rynku ponosi Oferent.
| Item | Question title | Date of question | Status |
|---|---|---|---|
| No data | |||
Additional questions regarding the offer
Attachments:
Currency: PLN
Start of receiving offers:
- - :Deadline for submitting offers:
- - :Deadline for sending questions:
- - :1. Our company uses The Logintrade Purchasing Platform to contact suppliers.
2. Sales offers are accepted only via purchasing platform.
3. Registering in our company suppliers base, receiving enquiries and making sales offers are free of charge.
4. If you do not have an account in the Logintrade Purchasing Platform, register in suppliers data base to get your login and password. One supplier account allows for receiving enquiries from multiple buyers.
5. To browse enquiries from a given company, you must be registered in their suppliers database.
6. The Purchasing Platform Terms of Use are available in the registration panel.