Enquiry creation date: 2026-01-09

Grupa Azoty Koltar sp. z o.o.

E. Kwiatkowskiego 8

33-101 Tarnów

Tax Identification Number: PL9930177482

Purchaser:

Grzegorz ...

Enquiry No. Z517/260417

DEAR BIDDER

In this inquiry you can submit an offer without having to log in to the procurement platform.
Click on the Submit an offer button found at the end of the tab below and continue following the instructions.

Enquiry title

Enquiry contents:

1. Przedmiotem zamówienia jest:

Sukcesywny zakup wraz z dostawą łożysk do zestawów kołowych wg załączonej specyfikacji.
Ilości przedstawione mogą być zwiększone lub zmniejszone w zależności od potrzeb.

2. Zakres przedmiotu zamówienia:

Łożyska (nowe) na czop zestawów kołowych wg załączonej specyfikacji.


      Sukcesywne dostawy w roku 2026/2027 do lokalizacji:

Baza i miejsce dostaw

Ø DAP Grupa Azoty Koltar, ul. E. Kwiatkowskiego 8, 33-101 Tarnów - wg INCOTERMS 2020

1. Warunki techniczne, jakim powinien odpowiadać przedmiot zamówienia.

Do każdego dostarczanego towaru, wymagane jest załączenie świadectwa jakości 3.1

Dopuszczenie kolejowe

2. Warunki gwarancji

Sprzedawca udzieli gwarancji na przedmiot zamówienia, w tym na materiały wolne od wad, poprawnie wykonane, niezawodną pracę urządzeń na okres określony w złożonej ofercie.

Okres gwarancji nie stanowi kryterium oceny ofert. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na okres minimum 12 m-cy liczonej od daty przekazania przedmiotu zamówienia do Zamawiającego (podpisany bezusterkowy protokół odbioru końcowego).

Każda pozycja dostaw, która nie spełnia wymagań zapytania w zakresie rozwiązań konstrukcyjnych, zastosowanych materiałów lub wykonawstwa zostanie natychmiast (w czasie ustalonym przez strony) zastąpiona przez Wykonawcę właściwą pozycją wolną od wad na koszt Wykonawcy.

Zawartość oferty:

1. Wypełnione formularze interaktywne na stronie postępowania na Platformie Zakupowej. Oferent załącza skany wszystkich wymaganych w SIWZ i podpisanych załączników do oferty.

2. Formularz Oferty według wzoru stanowiącego Załącznik nr 1 do SIWZ.

3. Wzór Umowy Ramowej wraz z załącznikami - zaakceptowany poprzez parafowanie każdej strony - Załącznik nr 2 do SIWZ.

4. Oświadczenie, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, opłat oraz składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne lub, że uzyskał on przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu oraz oświadczenie, że wobec Wykonawcy nie wszczęto wobec niego postępowania upadłościowego ani nie ogłoszono jego upadłości według wzoru stanowiącego Załącznik nr 4 do SIWZ.

5. Polisa ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej Wykonawcy wraz z dowodem opłacenia składki.

6. Podpisane Oświadczenie o Poufności – Załącznik nr 5


     Termin złożenia oferty do dnia 23.01.2026 r. do godziny 14:00


Products:

Item Product name Quantity Unit Index Attachment/Link Notes
1. Łożysko NJ 118x240x80 10 ST - Read
2. Łożysko NJP 118x240x80 10 ST - Read
3. Łożysko NJ 119x240x80 250 ST - Read
4. Łożysko NJP 119x240x80 250 ST - Read
5. Łożysko NJ 120x240x80 400 ST - Read
6. Łożysko NJP 120x240x80 400 ST - Read
7. Łożysko NJ 128x240x80 10 ST - Read
8. Łożysko NJP 128x240x80 10 ST - Read
9. Łożysko NJ 129x240x80 100 ST - Read
10. Łożysko NJP 129x240x80 100 ST - Read
11. Łożysko NJ 130x240x80 300 ST - Read
12. Łożysko NJP 130x240x80 300 ST - Read

Formal criteria (conditions for participation in the proceeding):

  1. Terms of payment: 30 days
  2. Place of delivery: place of the orderer
  3. Transport cost: attributable to the supplier
  4. I have read and confirm that I have read the information clause
  5. I declare that I have read and confirm the content of the attached Statement on sanctions provisions
  6. Oświadczamy, że zapoznaliśmy się i akceptujemy zapisy Ogólnych Warunków Zamówień Grupy Kapitałowej Grupa Azoty umieszczonych na stronie internetowej pod adresem: Ogólne warunki zakupu i sprzedaży
  7. Oświadczam ,że zapoznałem się z Kodeksem postępowania dla Partnerów biznesowych spółek z Grupy Kapitałowej Grupa Azoty umieszczonym na stronie internetowej pod adresem compliance.grupaazoty.com

Offer evaluation criteria

  1. Price - 100%

Additional formal conditions:


Questions to the inquiry "Przetarg na zakup i dostawy łożysk nowych do zestawów kołowych w szacowanej ilości rocznej 2140 sztuk"

Item Question title Date of question Status
No data

Additional questions regarding the offer



Attachments:


Currency: PLN

Start of receiving offers:

- - :

Deadline for submitting offers:

- - :

Deadline for sending questions:

- - :

Warning:

1. Our company uses The Logintrade Purchasing Platform to contact suppliers.

2. Sales offers are accepted only via purchasing platform.

3. Registering in our company suppliers base, receiving enquiries and making sales offers are free of charge.

4. If you do not have an account in the Logintrade Purchasing Platform, register in suppliers data base to get your login and password. One supplier account allows for receiving enquiries from multiple buyers.

5. To browse enquiries from a given company, you must be registered in their suppliers database.

6. The Purchasing Platform Terms of Use are available in the registration panel.