Enquiry creation date: 2026-03-13

Grupa Azoty Prorem sp. z o.o.

ul. Mostowa 24 D

47-220 Kędzierzyn – Koźle

Tax Identification Number: PL9930082391

Enquiry No. Z783/221076

DEAR BIDDER

In this inquiry you can submit an offer without having to log in to the procurement platform.
Click on the Submit an offer button found at the end of the tab below and continue following the instructions.

Enquiry title

Enquiry contents:

Szanowni Państwo!

Dział Handlowy Grupy Azoty PROREM Sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty, jednocześnie informując iż jesteśmy zainteresowani zakupem wymienionych produktów:

Lp. Wyszczególnienie Ilość szt Materiał Nr normy mat. Nr normy wym. Nr rys./ Producent Dokument kontroli wg PN-EN 10204 Uwagi
1 Pokrywa króćca b1-DN500 Ø670x28 1 1.4541+1d PN-EN 10028-7 PN-EN 10029-A 3.1 wg. rys. b1.pdf
2 Pokrywa króćca b2-DN500 Ø670x28 1 1.4541+1d PN-EN 10028-7 PN-EN 10029-A 3.1 wg. rys. b2.pdf
3 Pokrywa króćca g1-DN600 Ø840x54 1 1.4541+1d PN-EN 10028-7 PN-EN 10029-A 3.1 wg. rys. g2.pdf
4 Pokrywa króćca g2-DN600 Ø840x54 1 1.4541+1d PN-EN 10028-7 PN-EN 10029-A 3.1 wg. rys. g2.pdf
3 Kołnierz DN500 30B-Ø670/498 1 1.4541 PN-EN 10028-7 PN-EN 10029-A 3.1 wg. rys. E-21.pdf
Wszystkie materiały przeznaczone są na modernizację urządzeń ciśnieniowych podlegających Dozorowi Technicznemu UDT dlatego:

Wytwórca materiałów musi posiadać uprawnienia UDT do wytwarzania materiałów przeznaczonych  na remonty i modernizację urządzeń ciśnieniowych podlegających Dozorowi Technicznemu (dotyczy dostawców z PL oraz dostawców z poza UE – wykaz uprawnionych zakładów na stronie UDT), posiadać scertyfikowany, przez jednostkę uznaną w Unii Europejskiej, System Zapewnienia Jakości typu ISO 9000 na produkcję dla danego wyrobu (blachy, rury itp.) oraz PED 2014/68/EU

Powyższe dotyczy zarówno wykonawcy gotowego produktu jak i wytwórcy blachy, z której będzie wykonany produkt.
Wymagane będzie przedstawienie atestu materiałowego 3.1 wg EN 10204 na produkt jak i na blachy użyte do produkcji.

W ofercie można również uwzględnić poz. 4 - szyjka kołnierza

Przy składaniu oferty poprzez platformę proszę dołączyć plik pdf ze szczegółową ofertą. 

Oferty można również składać drogą e-mail.


Zgodnie z założeniami przyjętymi w 11 pakiecie sankcji z dnia 23 czerwiec 2023 r., który został nałożony na Federację Rosyjską przez Radę Europy, następuje zaostrzenie ograniczeń w imporcie wyrobów z żelaza i stali poprzez wymaganie od importerów wyrobów z żelaza i stali, które zostały przetworzone w państwie trzecim, udowodnienia, że użyte materiały nie pochodzą z Rosji.

W związku z tym faktem, proszę o umieszczanie w ofercie informacji o pochodzeniu oferowanych materiałów (dołączyć atest materiałowy lub podać nazwę producenta czy kraj pochodzenia).
W przypadku produktów, w których skład wchodzi wiele podzespołów np. pompa, motoreduktor itd., należy potwierdzić, iż z Państwa najlepszą wiedzą wszystkie użyte do produkcji danego produktu/urządzenia materiały nie pochodzą od producentów objętych sankcjami, o których mowa wcześniej.
Do każdego materiału obligatoryjnie wymagany będzie atest materiałowy - deklaracja 2.1, atest 2.2, 3.1 lub 3.2 zgodny z EN 10204 lub deklaracja zgodności/DTR itp dostarczany z towarem w wersji papierowej lub w wersji elektronicznej najpóźniej w dniu dostawy.
https://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/?uri=OJ:L:2023:159I:TOC
Dodatkowe informacje:

Sprawę prowadzi i dodatkowych informacji udziela w dni robocze w godz. 7:00 – 15:00:

W sprawach handlowych: Marcin Czupryn tel.: +48 77 4813859 marcin.czupryn@grupaazoty.com

Oferta powinna zawierać:

- cenę jednostkową, w przypadku waluty innej niż PLN również sposób rozliczenia faktury

- termin ważności oferty 30 dni,

- termin dostawy: najkrótszy możliwy, bez minimum logistycznego,

- warunki dostawy: DDP Magazyn Odbiorcy - wg Incoterms 2010,

- warunki płatności – przelew:

- przy zamówieniach do 10 000 PLN - 30 dni,

- 10 000-20 000 PLN - 45 dni,

- powyżej 20 000 PLN - 60 dni,

od daty wystawienia faktury, chyba, że ustalenia stanowią inaczej

- warunki gwarancji,

- nie dopuszcza się składania ofert wariantowych.

W przypadku żądania przedpłaty/zaliczki/zapłaty „z góry” wymagane jest przedłożenie gwarancji bankowej zamawiającemu!

Zamawiający zastrzega prawo podziału przedmiotu zamówienia i wyboru więcej niż jednego dostawcy oraz zmniejszenia lub zwiększenia zamawianej ilości.

Każde postępowanie musi zakończyć się dogrywką w postaci aukcji elektronicznej niezależnie od wartości kontraktu.

Grupa Azoty PROREM Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do swobodnego wyboru oferty w oparciu o kryteria zawarte w zapytaniu o warunki handlowe, niedokonania wyboru żadnej oferty i zamknięcia akcji ofertowej bez podania przyczyny, odwołania akcji ofertowej przed upływem terminu do składania ofert albo przed otwarciem ofert bez podania przyczyny, zmiany warunków akcji ofertowej określonych w zapytaniu o warunki handlowe w każdym czasie, prowadzenia dodatkowych negocjacji z wybranymi oferentami oraz unieważnienia akcji ofertowej bez podania przyczyny. Wybrana oferta wymaga pisemnej akceptacji Zamawiającego. Realizacja przedmiotu zamówienia nastąpi po złożeniu przez Zamawiającego zamówienia lub po zawarciu umowy w formie pisemnej.

Dziękuję

Products:

Item Product name Quantity Unit Index Attachment/Link Notes
1. Pokrywa króćca B1 DN 500 fi670x28 1 ST - Read
2. Pokrywa króćca B2 DN 500 fi670x28 1 ST - Read
3. Pokrywa króćca G1 DN 600 fi840x54 1 ST - Read
4. Pokrywa króćca G2 DN 600 fi840x54 1 ST - Read
5. Kołnierz DN 500 fi 670/498x30 1 ST - Read

Formal criteria (conditions for participation in the proceeding):

  1. Place of delivery: place of the orderer
  2. Transport cost: attributable to the supplier
  3. I have read and confirm that I have read the information clause
  4. I declare that I have read and confirm the content of the attached Statement on sanctions provisions
  5. Oświadczam ,że zapoznałem się z Kodeksem postępowania dla Partnerów biznesowych spółek z Grupy Kapitałowej Grupa Azoty umieszczonym na stronie internetowej pod adresem compliance.grupaazoty.com
  6. Przeczytałem(am) i potwierdzam, że zapoznałem(am) się z klauzulą informacyjną o ochronie danych osobowych GA Prorem Sp. z o. o. w ramach Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) dla Oferentów https://prorem.grupaazoty.com/ochrona-danych-osobowych , oraz zobowiązuję się niezwłocznie udostępnić treść klauzuli informacyjnej wszelkim osobom, których dane osobowe przekazuję Zamawiającemu w oparciu o postanowienia tejże klauzuli. Oświadczamy, że zapoznaliśmy się i akceptujemy zapisy Ogólnych Warunków Zakupu Grupy Azoty PROREM umieszczonych na stronie internetowej pod adresem: https://prorem.grupaazoty.com/spolka/dokumenty-korporacyjne
  7. Warunki handlowe: zgodnie z treścią zapytania, nie mniej niż 30 dni, chyba, że ustalenia pomiędzy firmami stanowią inaczej

Offer evaluation criteria

  1. Price - 70%
  2. Delivery date - 30%

Additional formal conditions:


Questions to the inquiry "Zakup pokryw króćców (DN500, DN600) oraz kołnierza płaskiego DN500 1.4541 na modernizację aparatów ciśnieniowych (wykonawca z uprawnieniami UDT) - łącznie 5 szt."

Item Question title Date of question Status
No data

Additional questions regarding the offer



Attachments:


Currency: PLN

Start of receiving offers:

- - :

Deadline for submitting offers:

- - :

Deadline for sending questions:

- - :

Warning:

1. Our company uses The Logintrade Purchasing Platform to contact suppliers.

2. Sales offers are accepted only via purchasing platform.

3. Registering in our company suppliers base, receiving enquiries and making sales offers are free of charge.

4. If you do not have an account in the Logintrade Purchasing Platform, register in suppliers data base to get your login and password. One supplier account allows for receiving enquiries from multiple buyers.

5. To browse enquiries from a given company, you must be registered in their suppliers database.

6. The Purchasing Platform Terms of Use are available in the registration panel.



Enquiry is out of date.

Time to make an offer is up...