Data wygenerowania zapytania ofertowego:
2020-03-11
Grupa Azoty SA Tarnów
Kwiatkowskiego 8
33-100 Tarnów
NIP: 8730006829
ZAPYTANIE OFERTOWE NR
Z102/279910
SZANOWNY OFERENCIE
W tym zapytaniu możesz złożyć ofertę bez konieczności logowania się do platformy zakupowej. Kliknij na końcu poniższej karty przycisk Złóż ofertę i kontynuuj zgodnie ze wskazówkami.
Tytuł zapytania
Treść zapytania:
Treść zapytania zgodna z SIWZ 51/P/2020
„Remont pól w rozdzielni elektrycznej 0,4kV (budynek F-103)”
1. Zakres przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu rozdzielnicy elektrycznej 0,4 kV oraz pomieszczenia rozdzielni znajdującego się w budynku F-103. Remont urządzeń elektrycznych dotyczy celek C3; C4; C5; C6 oraz C15; C14; C17; C18 rozdzielnicy oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej remontowanej rozdzielnicy wraz z pomiarami. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia: Prace remontowe w zakresie przedmiotu zamówienia na rozdzielnicy 0,4 kV obejmują: • remont układów zasilania w polach nr C3; C4; C5; C6 oraz C15; C14; C17; C18 • wymianę wyeksploatowanych / uszkodzonych urządzeń wyposażenia rozdzielnicy,(odłączniki, rozłączniki, podstawy bezpiecznikowe, wyłączniki, przekładniki, mierniki) wg wskazań użytkownika podczas wizji lokalnej. Podstawy bezpiecznikowe należy zastąpić rozłącznikami bezpiecznikowymi. • wymianę śrub zaciskowych, czyszczenie wszystkich elementów i urządzeń w/w celek rozdzielnicy z zastosowaniem technologii bezinwazyjnej, malowanie szyn zbiorczych i odpływowych oraz czyszczenie i malowanie konstrukcji szkieletowej oraz przegród i osłon celek przedmiotowej rozdzielnicy, wykonanie trwałych opisów, oznaczeń aparatów i nazw wszystkich odbiorników w całej rozdzielnicy, • remont i konserwacja istniejących odłączników wraz z napędami w polach transformatorowych.
W zakresie remontu pomieszczenia rozdzielni należy wykonać: • demontaże nieczynnych elementów instalacji i urządzeń oraz szafek sterowniczych, • renowację ścian i sufitu (uzupełnienia tynków ściennych, • gruntowanie i malowanie ścian i sufitu farbami I klasy zmywalności wg normy), • wymianę uszkodzonych płyt przykrycia kanałów technologicznych, • remont instalacji oświetleniowej wraz z wymianą opraw, • montaż grzejników elektrycznych ściennych (2x2,5 kW) – 2 szt. • wymiana drzwi wejściowych do rozdzielni (wg wskazań użytkownika).
2. Warunki techniczne, jakim powinien odpowiadać przedmiot zamówienia. Wymagania dodatkowe wykonania remontu : • Zastosowane materiały winny pochodzić od firm uznanych na rynku, posiadać wymagane prawem: atesty, certyfikaty i/lub deklaracje zgodności oraz gwarancje producenta, które będą stanowić załączniki do dokumentacji powykonawczej. • Wszystkie prace objęte przedmiotem zamówienia winny być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami i warunkami technicznymi wykonania i odbioru. • Z uwagi na fakt, że prace będą wykonywane na czynnych obiektach, terminy wykonania wymaganych przełączeń elektrycznych należy uzgodnić z Użytkownikiem. Koszt wymaganych przełączeń po stronie Wykonawcy, • Wszystkie wymagane zgody na wejście w teren GA S.A. leżą po stronie Wykonawcy. • Uprzątnięcie terenu po wykonanych pracach oraz wywóz odpadów według kart odpadów na koszt Wykonawcy (złom stalowy i metale kolorowe należy złożyć w miejscu wskazanym przez Użytkownika),
3. Harmonogram zadania: Wymagany będzie na etapie uzgodnień warunków Umowy z wybranym Wykonawcą w wyniku niniejszego postępowania . Wykonawca przedstawi Zlecającemu do uzgodnienia i akceptacji harmonogram rzeczowo-finansowy realizacji zadania i płatności zgodnie z zakresem przedmiotu zamówienia określonego w punkcie II niniejszej SIWZ. 4. Termin realizacji przedmiotu zamówienia: Od daty podpisania umowy do 30.09.2020 r. 5. Warunki gwarancji – warunek formalny Gwarancja stanowi warunek formalny dopuszczający ofertę do przetargu. Wykonawca udzieli gwarancji jakości wykonanych robót na okres określony w złożonej ofercie. Na dostarczone materiały obowiązuje gwarancja producenta. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na okres minimum 48 m-cy liczonej od daty przekazania przedmiotu zamówienia do Zamawiającego (podpisany bezusterkowy protokół odbioru końcowego) po wykonanym remoncie. Każda pozycja dostaw, która nie spełnia wymagań zapytania w zakresie rozwiązań konstrukcyjnych, zastosowanych materiałów lub wykonawstwa zostanie natychmiast (w czasie ustalonym przez strony) zastąpiona przez Wykonawcę właściwą pozycją wolną od wad na koszt Wykonawcy.
6. Wizja lokalna Warunkiem przyjęcia oferty przez Zamawiającego jest dokonanie wizji lokalnej przez Oferenta. Zgłoszenia udziału w wizji lokalnej należy dokonać przez przesłanie wypełnionego Załącznika nr 7 do SIWZ na adres mailowy do Biura Przetargów biuro.przetargow@grupaazoty.com Oferent pod rygorem nieważności, jest zobowiązany dołączyć do oferty poświadczenie o przeprowadzonej wizji lokalnej – Załącznik nr 8 do SIWZ. Zamawiający wyznacza terminy przeprowadzania wizji lokalnej w dniach: wtorki i czwartki w godzinach od 10:00 do 13:00 (po wcześniejszym telefonicznym /e-mailowym uzgodnieniu terminu). Oferent jest zobowiązany do zapoznania się z warunkami lokalnymi i lokalizacją terenu budowy, a w tym w szczególności: możliwości dojazdu, transportu i rozładunku materiałów budowlanych na teren budowy, warunkami geologicznymi i wodnymi, istniejącymi sieciami i instalacjami podziemnymi, możliwościami zapewnienia dostaw mediów na potrzeby prowadzenia wszelkich prac oraz odprowadzenia ścieków i wód z terenu budowy. Oferent jest zobowiązany do wykonania na koszt własny wszelkich dodatkowych prac i sprawdzeń, które w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących realizacji prac remontowych dadzą im podstawę do przedstawienia kompletnej i wiążącej oferty wykonania prac. Brak zapoznania się Oferenta z warunkami lokalnymi i lokalizacją budowy, nie zwalnia Oferenta z obowiązku przedstawienia kompletnej oferty, a następnie ze zobowiązań objętych przedmiotem umowy realizacji prac remontowych. Oferent na własny koszt zapewni własnej załodze/podwykonawcom niezbędne szkolenia bhp przeprowadzone przez Dział Bezpieczeństwa GA SA oraz wystąpi o przepustki umożliwiające wjazd na teren zakładu. Koszt szkolenia BHP na 1 osobę wynosi ok. 28,00 PLN. III. PODWYKONAWSTWO, KONSORCJUM. Zamawiający dopuszcza udział Podwykonawców w realizacji zamówienia. Przez Podwykonawcę należy rozumieć osobę fizyczną, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, a posiadającą zdolność prawną, która zawarła z Wykonawcą, zaakceptowaną przez Zamawiającego w formie pisemnej pod rygorem nieważności, Umowę o podwykonawstwo na wykonanie części prac objętych Przedmiotem Umowy. Powierzenie przez Wykonawcę części zakresu przedmiotu zamówienia podwykonawcy wymagać będzie akceptacji Zamawiającego. W tym celu Wykonawca, przed powierzeniem prac podwykonawcy przestawi Zamawiającemu do akceptacji wzór umowy z podwykonawcą. Oferent jest zobowiązany do wskazania w swojej ofercie Podwykonawców poprzez wypełnienie Załącznika nr 9 (Lista Podwykonawców), wraz z dokumentami uprawniającymi Podwykonawcę do realizacji danego zakresu prac jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania Wykonawca odpowiada za działania lub zaniechania Podwykonawców, ich przedstawicieli lub pracowników jak za własne działania lub zaniechania.
Zamawiający zastrzega sobie prawo w wyjątkowych sytuacjach zlecić część robót bezpośrednio podwykonawcy.
Wykonawca nie może zlecić Podwykonawcom realizacji całości zakresu zamówienia - udział finansowy głównego Wykonawcy powinien przekraczać 50%.
Zamawiający uprawniony jest do kontrolowania działań Podwykonawców w zakresie bhp i ochrony środowiska na każdym etapie w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia. W przypadku stwierdzenia przez Zamawiającego lub Wykonawcę nieprzestrzegania przez Podwykonawcę ustalonych i zaakceptowanych wymagań w zakresie bhp i ochrony środowiska, Wykonawca ma obowiązek przerwać prace i potwierdzić pisemnie (Notatka) zaistniałą sytuację z podaniem przyczyn przerwania prac. Dopuszczenie Podwykonawcy do podjęcia przerwanych prac będzie możliwe po wdrożeniu przez niego skutecznych działań gwarantujących spełnienie wymagań zawartych w Umowie. Ponadto Wykonawca zobowiązany jest do sprawdzania dowodów: - na spełnienie przez Podwykonawcę wymagań formalno-prawnych, przed zawarciem Umowy, (decyzje i pozwolenie), - sprawności technicznej (maszyn, urządzeń, wyposażenia w sprzęt ochrony osobistej), - kompetencji personelu Podwykonawców (zdrowotne, wiedza zawodowa i bhp), przed dopuszczeniem do wykonania pracy. O powyższym Wykonawca ma obowiązek powiadomić Zamawiającego dołączając kserokopie dokumentów potwierdzających stan faktyczny.
Podwykonawca zobowiązany jest do informowania Wykonawcy o zagrożeniach mogących wystąpić podczas wykonywania prac i do zgłoszenia zdarzeń potencjalnie wypadkowych powstałych w czasie realizacji Umowy. Nadzór nad realizacją przedmiotu Umowy prowadzony jest przez Zamawiającego, a wykonanie prac potwierdzane jest Protokołem odbioru wykonanych robót zgodnie z harmonogramem. Wykonawca będzie zobowiązany załączać do okresowych świadectw płatności potwierdzonych oświadczeń o zapłacie na rzecz Podwykonawców.
Zamawiający nie dopuszcza do udziału w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia w formie konsorcjum.
IV. CENA OFERTY
W ofercie należy podać całkowitą cenę wykonania przedmiotu zamówienia obejmującą zakres z pkt. II SIWZ. Oferowaną cenę netto należy określić w PLN łącznie za całość przedmiotu zamówienia wg Załącznika nr 1 do SIWZ - Formularz Oferty oraz Załącznika nr 2 do SIWZ - Formularz cenowy. Ceny powinny być podane w złotych polskich (PLN) cyfrowo i słownie netto/brutto. Do wyżej wymienionej ceny netto zostanie doliczony podatek od towarów i usług, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Przedstawiona w ofercie całkowita cena usługi netto będzie ceną licytowaną podczas etapu negocjacji, w formie aukcji elektronicznej na Platformie Zakupowej, do której zostaną zaproszeni Oferenci spełniający kryteria formalno-merytoryczne. Do oferty należy dołączyć podpisany Formularz Ofertowy – Załącznik nr 1 do SIWZ oraz Formularz cenowy – Załącznik nr 2, a na Platformie Zakupowej umieścić podpisane skany. Zamawiający informuje, iż co do zasady wszystkie płatności na rzecz dostawców krajowych i zagranicznych zarejestrowanych dla VAT w Polsce będą realizowane w formule podzielonej płatności.
Produkty:
Lp.
Nazwa produktu
Ilość
Jednostka
Indeks
Załącznik/Link
Uwagi
1.
Remont pól w rozdzielni elektrycznej 0,4kV (budynek F-103)
Kryteria formalne (warunki udziału w postępowaniu):
Termin płatności: 30 dni
Miejsce dostawy: siedziba Zamawiającego
Koszt transportu: po stronie dostawcy
Przeczytałem i potwierdzam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną
Oświadczam ,że zapoznałem się z Kodeksem postępowania dla Partnerów biznesowych spółek z Grupy Kapitałowej Grupa Azoty umieszczonym na stronie internetowej pod adresem compliance.grupaazoty.com
Kryteria oceny oferty
Cena - 100%
Dodatkowe warunki formalne:
Warunki udziału w postępowaniu zgodnie z SIWZ 51/P/2020
Pytania do postępowania w ramach zapytania ofertowego "Przetarg 51/P/2020 „Remont pól w rozdzielni elektrycznej 0,4kV (budynek F-103)”"
1. Nasza firma wykorzystuje Platformę zakupową Logintrade jako narzędzie do kontaktów z dostawcami.
2. Oferty handlowe przyjmowane są tylko przez platformę zakupową.
3. Rejestracja w bazie dostawców naszej firmy, przeglądanie zapytań ofertowych oraz składanie ofert handlowych jest bezpłatne.
4. Jeśli nie posiadasz konta na platformie zakupowej Logintrade zarejestruj się w bazie dostawców w celu otrzymania loginu i hasła do swojego konta. Jedno konto dostawcy umożliwia otrzymywanie zapytań ofertowych od wielu kupców.
5. Aby przeglądać zapytania ofertowe od firmy, która je złożyła, musisz być zarejestrowany w jej bazie dostawców.
6. Regulamin Platformy zakupowej jest dostępny w panelu rejestracyjnym.